Новини / Фінанси     27 серпня 2021 16:25

Морський торговельний порт “Чорноморськ” на порозі банкрутства

Порт "Чорноморськ" опинився на порозі банкрутства через мільйонні збитки

ДП “МТП” Чорноморськ” із мільйонними боргами опинився на межі збанкрутування.

Про це йдеться у зверненні керівника ДП “МТП” Чорноморськ” Олександра Попова до співробітників підприємства, яке розміщене на сайті компанії.

Він зазначив, що станом на 20 липня 2021 року  змушений був констатувати в вузькому колі менеджменту порту, що підприємство виявилося фактично біля останньої межі і стоїть на порозі банкрутства.

За його словами, порт отримав негативні наслідки відсутності в 2021 році системного менеджменту і неналежний контроль за оперативною діяльністю, в т.ч. фінансового планування всередині компанії.

Читайте: Капіталізація українських агрохолдингів: хто втратив в ціні

Відзначається, що за перше півріччя 2021 року порт отримав мінус 173,4 млн грн, валовий прибуток знизився на 53%, а прибутковість всіх підрозділів скоротилася на 67%.

За його словами, всі підрозділи порту (крім поромної переправи) працюють зі збитками. Також Попов зазначив, що кредиторська заборгованість компанії зросла більш ніж до 230 млн грн.

“Заборгованість перед містом Чорноморськ з податку на землю – 8,4 млн грн, заборгованість по оплаті ПДВ – 7,3 млн грн, частина нерухомого майна порту заарештовано”, – йдеться в повідомленні.

Попов додав, що постарається не допустити банкрутства підприємства, зупинки господарської діяльності порту та накопичення боргів по заробітній платі.

Він зазначив, що вже розроблений План заходів щодо виведення підприємства з фінансової кризи, проведена реструктуризація частини боргів на суму понад 92,8 млн грн.

Раніше Landlord повідомляв, що індекс Баффета, який передбачив останні фінансові кризи, знову сигналізує про ризик обвалу ринку.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також