Новини    06 січня 2023 20:02

Міністерство сільського господарства США інвестує понад $9 млн у розробку біопродуктів

Три проєкти фінансуються через пілотну програму біопродуктів Національного інституту продовольства та сільського господарства

Міністерство сільського господарства США інвестує $9,5 млн для підтримки масштабів сталого виробництва біопродуктів, передає drgnews.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Три проєкти фінансуються через пілотну програму біопродуктів Національного інституту продовольства та сільського господарства. Програма дає можливість стимулювати економічну діяльність у сільській місцевості країни, одночасно знижуючи ризики комерціалізації, пов’язані з виведенням на ринок біопродуктів.

“Запровадження економіки замкнутого циклу гарантує, що багатство та інші економічні вигоди у вигляді робочих місць та інших можливостей створюватимуться та залишатимуться в сільських громадах”, — зазначив секретар AG Том Вілсак. “Ми повинні підтримувати та заохочувати такі практики, тому що це те, чого хочуть споживачі, і те, що потрібно фермерам і нашій планеті”.

Дослідження біопродуктів у рамках пілотної програми прискорює зусилля Міністерства сільського господарства США щодо розвитку циклічної біоекономіки, де сільськогосподарські ресурси збираються, споживаються та відновлюються в екологічно чистий спосіб. NIFA каже, що кожен із рекомендованих проектів може допомогти подолати розрив між винахідництвом і ринком.

Нагадаємо, на тлі повномасштабної війни та значних економічних втрат в Україні у 2023 році інфляція, за прогнозами уряду, не сповільниться і може сягнути 28% у разі песимістичного сценарію. Найбільше вона проявиться у подорожчанні продуктів.

Мережі супермаркетів працюють над забезпеченням усіх магазинів альтернативним електричним живленням, і не скрізь це будуть потужні генератори. Тому в магазинах доведеться відмовитись від деяких категорій товарів, зберігання яких потребує найбільшої кількості електроенергії.

Через відключення електроенергії в Україні ціни на продукти зростуть на 3-5 відсотків. Таке подорожчання очікуються, якщо ситуація буде такою, як зараз.

Українська молочна продукція може подорожчати на 10−15% через зростання вартості сировини та підвищення тарифів на електроенергію.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...