Новини    27 лютого 2023 14:38

Мінагрополітики затвердило критерії для визначення критично важливих сільгосппідприємств 

Критерії затверджені наказом міністерства від 21 лютого 2023 року

Міністерство аграрної політики України затвердило критерії з визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що критерії затверджені наказом міністерства від 21 лютого 2023 року №223.

Визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період, здійснюються за такими критеріями: підприємства, які обробляють землі с/г призначення на площі не менше 1000 га або мають застрахованих працівників не менше 50 осіб та підприємства основним видом діяльності, станом на 1 січня 2022 року, є КВЕД, який зазначено у наказі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Підставою для прийняття рішення про визначення підприємства таким що має важливе значення в галузі сільського господарства є відповідність двом критеріям.

Наразі підприємства, що обробляють понад 1000 га можуть подавати заявки на визначення підприємства критично важливим через Державний аграрний реєстр, інші підприємства подають заявки на визначення підприємства критично важливими в установленому порядку.

Читайте також: Бронювання, кредити, розмінування: Микола Сольський розповів про нагальні проблеми аграріїв

Нагадаємо, 30 січня в Україні затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних, а також Порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки. Відповідно до нової процедури, бізнес зможе забронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, які є критично важливими, аби підприємство продовжувало працювати.

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Портал створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...