Новини    06 жовтня 2022 12:27

Бронювання аграріїв: як подати заявку через е-сервіс

Кабінет створено для спрощення процедури подачі документів

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних.  Портал створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Для подачі заяви необхідно:

  • увійти у кабінет запитів на бронювання;
  • авторизуватись за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього зайти в особистий кабінет і отримати детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій;
  • при першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці “Профіль організації”;
  • після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання (система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню);
  • сформований запит слід підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики.

В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на “Розглянуто”. Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

“Бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання” – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що Мінагрополітики попередило про небезпеку зриву “зернової угоди”.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...