Новини    08 липня 2021 11:38

Мінагрополітики шукає креативних спеціалістів з цифрової трансформації

Наразі вакансії на новоствореному Агрокосмічному spacecraft міністерства відкриті за чотирма напрямами. Метою команди буде створення ефективної взаємодії між державою та агробізнесом

Міністерство аграрної політики та продовольства України оголосило про початок набору креативних спеціалістів у проєкт з амбітною назвою «Агрокосмічний spacecraft». Про це повідомляє спеціалізований сервіс для пошуку роботи в агросфері AgroRobota.com.ua.

Як йдеться у повідомленні, Мінагрополітики, що було відновлене у 2021 році та інституційно вже розпочало роботу, потребує талановитих та вмотивованих спеціалістів. Вони матимуть можливість взяти участь у масштабних проєктах всеукраїнського рівня, творенні найкращих державних цифрових сервісів, співпрацюючи з міжнародними партнерами ЄС, Світовим банком та ефективно взаємодіючи з Міністерством цифрової трансформації — творцями «Дії».

Наразі МінАП відкрило такі вакансії:

  • IT Business Analyst;
  • IT Project Manager;
  • Product Manager;
  • Designer.

«У найближчому майбутньому ми маємо намір сформувати команду професіоналів та створити ефективну взаємодію між державою та агробізнесом всередині країни завдяки цифровим каналам зв’язку та реінжинірингу процесів», — заявили у Мінагрополітики.

Читайте: Капітал танцює під дудку таланту

У міністерстві додають, що команда Агрокосмічного spacecraft насамперед спрямує свої зусилля на реалізацію таких цілей:

  • запуск омніканальної платформи, де десятки тисяч аграріїв, сотні тисяч бджолярів та мільйони власників паїв зможуть отримати послуги від держави онлайн;
  • наведення ладу в аграрних реєстрах та їх захист сучасними технологіями;
  • розробка методів математичного моделювання на основі достовірних та повних даних;
  • супутниковий моніторинг посівів, доступний кожному аграрію;
  • пропаганда цифровізації аграрного виробництва, запуск переробки сировини та розвиток нових професій у сільській місцевості.

«Після запуску нашого шатлу слава про ваш героїзм, подвиги та внесок у створення нового діджитал-середовища розійдеться по всесвіту, більшість шляхів будуть відкритими для втілення мрій у реальність», — написав у жартівливій формі на своїй сторінці Facebook заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифровізації Тарас Дзьоба.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Тараса Дзьобу призначено заступником міністра аграрної політики України

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...