Новини / Політика     02 червня 2021 21:28

Тараса Дзьобу призначено заступником міністра аграрної політики України

На новій посаді він відповідатиме за питання цифрового розвитку та продовольчої безпеки. Відповідне розпорядження сьогодні було затверджено кабінетом міністрів

Сьогодні, 2 червня 2021 року, кабінет міністрів затвердив на посаді кандидатуру другого заступника міністра аграрної політики та продовольства. На урядовому засіданні було проголосоване розпорядження №552  «Про призначення Дзьоби Т. І. заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації». Документ вже опублікований на сайті кабінету міністрів України.

Виходячи з назви розпорядження, до компетенції Тараса Дзьоби буде входити розвиток IT сільськогосподарської галузі країни. Втім, як заявляв у інтерв’ю виданню LB.ua міністр агрополітики Роман Лещенко у міністерстві передбачено посади чотирьох заступників міністра за напрямками: земельна реформа та державна підтримка; іригаційна реформа; продовольча безпека та діджиталізація; четвертий заступник відповідатиме за міжнародну співпрацю – євроінтеграцію, міжнародні ринки, інвестиційні проєкти.

ЧитайтеНа Одещині агрокомпанія запустила власне виробництво комбікормів

Крім того, міністр підкреслив, що Тарас Дзьоба входив до команди людей, яка спільно з ним «рухається в питаннях реалізації земельної реформи та цифровізації».

За свою попередню кар’єру, не дивлячись на молодий вік (новому заступнику виповнився 31 рік), Тарас Дзьоба встиг попрацювати на керівних посадах у компаніях Cargill та «Бунге Украина», також має досвід запуску проектів у IT-сфері.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Тараса Висоцького призначено заступником міністра агрополітики України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також