Новини    09 лютого 2023 11:05

Мінагрополітики оприлюднило схему бронювання військовозобов`язаних аграріїв


Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило алгоритм дій сільськогосподарських підприємств для бронювання військовозобов’язаних працівників.

Відповідна схема оприлюднена на сайті міністерства.


Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, підприємство отримує мобілізаційне завдання, а також подає необхідні документи до Мінагрополітики, яке ухвалює рішення про відповідність/невідповідність господарства критеріям критично важливого. Списки на бронювання погоджуються у Генштабі, який передає результати до Мінекономіки. Після цього документи повертаються до Мінагрополітики, яке і доводить до підприємства наказ щодо бронювання.

Нагадаємо, 30 січня в Україні затверджено новий Порядок бронювання військовозобов’язаних, а також Порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки. Відповідно до нової процедури, бізнес зможе забронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, які є критично важливими, аби підприємство продовжувало працювати.

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Портал створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...