Новини / Політика     13 грудня 2018 11:13

Мартинюк назвав 5 проблем агрогалузі. Його “засипали” в Facebook і сказали, що стада підуть “під ніж”

Агроспільнота у Фейсбуці висловила свої думки щодо проблем галузі, озвучених в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

Про підсумки панельної дискусії на Х Міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні» розповів на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Landlord вже акцентував увагу про 5 ключових тез щодо проблем агробізнесу, озвучених на засіданні Мартинюком. Однак його пост у соціальній мережі викликав жваву реакцію серед користувачів, які закликали міністра першочергово звернути увагу на такі проблеми:

Представник компанії AGRO SENCO Сергій Севріков:

“По-перше, розвиток і домінування сільгоспвиробництва зернових, це неефективний і безглуздий шлях українського агросектору! Це знищує інфраструктуру села і українська земля використовується неефективно! По-друге, поки що менеджиент українських сільгоппідприємств не здатний забезпечити виробництво конкурентноспроможної продукції, ефективну логістику і продаж на світовому ринку”.

Читайте: Хто має розпоряджатися землею? 10 цитат в.о. міністра агрополітики Максима Мартинюка

Юрій Євенко:

“При відкритті ринку землі буде величезне зменшення стада у приватників – корми перестануть надходити як плата за оренду після продажу паю. А купувати корми… самі розумієте. Ось і підуть корови під ніж (((“

Науковий співробітник Інституту розведення і генетики тварин Тетяна Ільницька:

“Будь-ласка приділить увагу саме племінному тваринництву! Наші тварини для ЄС не є породними. Ми переходимо на імпортний племматеріал. А в МінАПК навіть немає в планах щодо змін законодавства згідно діючих вимог ЄС… Будь-ласка звернить на це увагу”.

Голова громадської організації “Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції” Олександр Дуда:

“Гарна новина. Підтримка проектів зберігання сировини (амаранту) дуже актуальна. Займаємо чергу.”

Фото: Уніан

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також