Новини    21 березня 2023 18:47

Maersk продає Maersk Supply Service

Після закриття угоди Maersk Supply Service збереже свою назву і фірмову зірку в логотипі

Данська логістична компанія A.P. Moller-Maersk досягла угоди з A.P. Moller Holding щодо запланованого продажу Maersk Supply Service (MSS), повідомляє usm.

Так, вартість угоди становить 685 млн доларів. До отримання узгодження відповідних регулюючих органів і закриття угоди Maersk Supply Service залишається дочірньою структурою A. P. Moller – Maersk A/S і працюватиме незалежно у звичайному режимі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Водночас після закриття угоди Maersk Supply Service збереже свою нинішню назву і фірмову зірку в логотипі.

У 2016 група ухвалила нову стратегію, яка передбачає інтеграцію логістичного бізнесу та відділення активів, пов’язаних з енергетичними галузями. Протягом 2017-2019 років зі складу групи були виведені Maersk Tankers, Maersk Oil & Gas і Maersk Drilling. Продаж Maersk Supply Service стане останнім кроком, який завершить вихід з енергетичних активів.

Читайте такожНайбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Moller-Maersk повідомила, що стежить за розвитком подій в Україні та впроваджує рішення для вантажів клієнтів у межах дотримання безпеки.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...