Новини / Логістика     13 березня 2023 16:17

Maersk відновлює пряме бронювання в Україну з усього світу

Бронювання залежатиме від пропускної здатності та належної документації,

Логістична компанія Moller-Maersk повідомила, що стежить за розвитком подій в Україні та впроваджує рішення для вантажів клієнтів у межах дотримання безпеки.

Логістичні операції в країні та за її межами залишаються складними, однак ми раді повідомити вам, що компанія Maersk тепер може пропонувати пряме бронювання в Україну з усього світу, полегшуючи проблему, яка часто виникала протягом минулого року, – передає ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Для цього запустили нове щотижневе баржеве сполучення з порту Констанца (Румунія) до українського порту Рені. Сервіс працюватиме за двома маршрутами – через Констанцу/Дунайський канал і Чорне море – з транзитним часом приблизно 1,5 дня.

Читайте такожНайбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

Бронювання залежатиме від пропускної здатності та належної документації, яка включає юридичне прийняття положення про Україну через постійний ризик у цьому регіоні.

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

У порту Рені з грудня працює контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, відкриття якого відбулося в грудні 2022 року. В середньому, раз на тиждень термінал приймає щонайменше 150 контейнерів в імпорті та 400 контейнерів в експортному напрямку. Подекуди показники перевищують 200 і 550 відповідно. Перевезення контейнерів здійснюються до румунського порту Констанца фідерними суднами та баржами.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також