Новини / Аналітика     25 березня 2019 13:34

Людство на шляху до здорового харчування: агентами змін стають агрочиновники, науковці та кухарі

Харчування – власне те, заради чого працює аграрна спільнота, є визначальним чинником збереження здоров’я людства. Урядовці, вчені, викладачі десятиліттями не припиняють активності у боротьбі за здорове харчування населення планети. Останніми роками до когорти поборників приєдналися кухарі: вони надихають людей у ​​всьому світі на стійке виробництво продовольства, здоровий раціон та скорочення харчових відходів.

Про це повідомляє на своєму сайті ФАО.

Шкільні програми, що пов’язують здорове харчування дітей із підтримкою місцевих фермерів, просвітницькі харчові місії науковців та викладачів університетів світу – це ініціативи, які вже десятиліттями перебувають у центрі уваги і національних урядів, і світових організацій, таких як ФАО та ЮНЕСКО. Новим трендом, який може впливати на харчову культуру людства, стала екологічно свідома діяльність шеф-кухарів.

Школа і фермери

ФАО ще на початку ХХІ століття обрала шкільні програми інструментом для підтримки місцевих фермерів і пропагування здорового харчування.

Саме завдяки комплексним і збалансованим шкільним програмам, втілюваним ФАО в різних країнах, що розвиваються, учні можуть поліпшувати своє харчування, розвивати здорові харчові звички і поширювати їх на членів своїх сімей і громад. Програми передбачають здорове шкільне харчування і просвіту з питань харчування.

Читайте: До 2025 року дві третини населення відчуватимуть нестачу води. ФАО вказує 4 напрямки для подолання кризи

Ці програми можуть також надавати підтримку місцевому сільському господарству, зміцнювати і диверсифікувати місцеві продовольчі системи завдяки закупівлі продовольства для шкільного харчування у місцевих дрібних фермерів.

Досвід Бразилії, Ефіопії, Гватемали засвідчив стратегічну вигоду застосування таких програм. Зокрема моделювання, розроблене Всесвітньою продовольчою програмою і застосоване до Ефіопії, показало, що кожен 1 долар, інвестований у програми шкільного харчування, приносить економічний прибуток у розмірі $7,2.

В Україні на досвід ФАО з підтримки малих та середніх виробників через програми шкільного харчування звернули увагу у 2017 р. Тоді Мінагрополітики активно вивчало світові моделі здійснення закупівель продовольства, формування раціону школярів, проведення інформаційної кампанії щодо засад  здорового харчування в закладах освіти.

Агронаука

У США вже 50 років діє програма EFNEP (Програма розширення продовольства та харчування), орієнтована на американців з низьким доходом. Ведуть її викладачі з національних університетів, надаючи людям необхідні інструменти для поліпшення харчування та здоров’я.

Про це повідомляє на своєму сайті USDA.

За підтримки Національного інституту харчової промисловості та сільського господарства США (NIFA) викладачі EFNEP проводять спеціальні уроки з якості харчування та фізичної активності, управління продовольчими ресурсами, безпечності харчових продуктів та продовольчої безпеки для задоволення конкретних потреб учасників програми.

Викладачі EFNEP із 76 аграрних коледжів та університетів, починаючи з 1969 р. охопили понад 33 млн людей у ​​всіх 50 американських штатах та окрузі Колумбія.

Завдяки цьому «сім’ї у громадах з низьким рівнем доходів збільшили доступ до здорової їжі через садівництво та ринкове співробітництво фермерів, а також набули навичок забезпечення продовольчої безпеки та ресурсів», – говорить Eunice Bonsi, фахівець із сімейного життя та харчування Університету Таскігі.

Тенденція до виникнення ожиріння в дітей посилює актуальність впровадження таких програм. За словами Kate Yerxa, професора з університету штату Мен, EFNEP поліпшила фізичну активність, вибір продуктів харчування та практику підготовки дітей, які беруть участь у програмі.

Louise Brunelle, викладач EFNEP з Університету Вермонта проводить майстер-клас приготування здорової їжі для учасників програми (Фото Університету Вермонта із сайту USDA).

Під час навчання люди дізнаються, як готувати здорову їжу і заощаджувати гроші на продуктах харчування. Учасниця програми із округу Суррі відзначила, що раніше витрачала на продукти $ 200 на тиждень, тепер – менше $ 100 на тиждень.

«EFNEP є прикладом того, як наука разом з неформальною освітою можуть досягти відчутних позитивних результатів для сімей, громад і суспільства», – заявила Helen Chipman, керівник національної програми NIFA з питань харчування.

Шеф-кухарі

Гастрономія викликає все більший інтерес, і шеф-кухарі належать до тих, хто може формувати громадську думку та впливати на поведінку споживачів.

Нездоровий раціон харчування є найочевиднішою причиною глобальної пандемії ожиріння. За оцінками, сьогодні понад 2 млрд населення мають надлишкову масу тіла, в тому числі близько 670 млн страждають на ожиріння. Кількість огрядних людей у світі може незабаром затьмарити кількість тих, хто голодує, яку на цей час оцінюють у 821 млн осіб.

З ростом ожиріння наші продовольчі системи повинні вирішувати більш складні завдання: не лише як прогодувати людей, а також як забезпечити їх здоровою і поживною їжею.

Франція

Шеф-кухарі виступають важливими агентами змін у боротьбі з голодом і нераціональним харчуванням, надихаючи людей у ​​всьому світі підтримувати стійке виробництво продовольства, дотримуватися здорового раціону і скорочувати харчові відходи. Таким було стрижневе послання міжнародного симпозіуму, проведеного ФАО, ЮНЕСКО та урядом Франції 22 березня в Парижі в межах фестивалю «Смак Франції» (Goût de France).

У ході заходу глави ЮНЕСКО і ФАО представили публікацію «Шеф-кухарі і агенти змін», що є платформою для спільної роботи обох організацій у висвітленні ролі кухарів як прихильників здорового і різноманітного в культурному аспекті харчування.

Сьогодні все більше кухарів виступають за просування місцевих продуктів харчування. Кухарі також все активніше беруть участь у глобальному русі за скорочення харчових відходів. Вони запроваджують у своїх власних ресторанах політику скорочення харчових відходів і сприяють розширенню можливостей місцевих громад у справі боротьби з харчовими відходами.

Фото: facebook.com/nsf.cult.food

Уряди різних країн світу за підтримки ФАО та ЮНЕСКО опікуються збереженням спільної спадщини, пов’язаної з продовольчими системами. Такі програми, як Системи сільськогосподарської спадщини світового значення (GIAHS) і Нематеріальна культурна спадщина (ICH), спрямовані на збереження сільськогосподарських і кулінарних традицій, що сприяють сталому агровиробництву і здоровому харчуванню. Йдеться про японську кулінарну традицію вашоку, середземноморську дієту і традиційну мексиканську кухню.

Україна

Україна має свій проект, в якому шеф-кухарі виступають пасіонаріями в питаннях культури харчування. «Нове шкільне харчування» – це ініціатива, спрямована на підвищення культури харчування в українських школах, яку висунув і реалізує кулінарний експерт Євген Клопотенко.

Нова програма покликана привчити дітей до корисної і різноманітної їжі, поширювати в шкільному середовищі культуру харчування, яку вони нестимуть у свої сім’ї. Організатори розраховують вплинути через дітей на їх батьків та оточення і таким чином охопити всю Україну.

Учасники проекту розробили «Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах» і сформували план впровадження нової культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.

Євген розповідає, що ідея проекту зародилася в його голові ще в роки навчання в школі, коли в шкільних їдальнях, хоч і готували за рецептами, але їжа була неапетитною і несмачною.

Отримавши у 2017 р. грант від Фундації «Ашан молоді», команда Євгена Клопотенка взялася за створення нових рецептів страв для шкільного харчування. Далі проводилися пілотні проекти з впровадження меню у школах, було опитано понад 1500 учнів та їхніх батьків. У результаті до Збірника увійшли 110 розроблених унікальних рецептів.

«Нам з командою вдалося створити страви, які за вартістю не перевищують старі ні на копійку. І готуються вони простіше. Але при цьому шкільні обіди виходять в рази здоровіше і смачніше», – відзначає Євген Клопотенко.

Держспоживслужба України у грудні 2018 р. видала дозвіл на впровадження програми. Втілюватимуть проект у всіх школах України завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) і отриманому від них гранту.

Розпочали впровадження з трьох київських шкільних їдалень, де команда Євгена Клопотенка протягом 2 тижнів разом з учнями готувала страви. Ще один із кроків – виїзні презентації в 6 обласних центрах України для вчителів, учнів та батьків.

Фото: facebook.com/nsf.cult.food

Відео з візуалізацією процесу приготування страв зі збірника можна буде безкоштовно подивитися на офіційній сторінці проекту та на відеохостингу YouTube. Ознайомитися зі збірником можна за посиланням.

Landlord раніше повідомляв про те, як правильно харчуватися: визначено найкращі дієти 2019 року.

Читайте також