Новини / Політика     18 грудня 2019 18:55

Ліцензії на пальне для аграріїв скасують – СН

Народні депутати від парламентської фракції «Слуга Народу» мають намір скасувати ліцензування пального на складах для аграріїв. Рішення Верховна Рада може прийняти вже цього тижня.

Про це пише «Агро-Центр».

Парламентська фракція правлячої партії ініціює зміни до Податкового кодексу України, аби остаточно прибрати з законодавства норму, що викликає роздратування аграріїв.

Ще з липня цього року Податковий кодекс передбачав обов’язкове ліцензування зберігання пального на складах аграріїв.

Проте запровадження новації відклали через масові протести фермерів. Багато хто з них не встиг оформити необхідні документи для ліцензування. А з червня за відсутності ліцензії податкова вже могла нараховувати штрафи.
Тож спочатку відтермінували накладення штрафів до кінця цього року. Але проблема залишилася.

Читайте: Агровласникам на замітку: збільшилися штрафи за порушення трудового закону

Нині ж депутати фракції «Слуга Народу» хочуть взагалі скасувати обов’язкове ліцензування. Натомість для аграріїв четвертої групи ввести декларацію за заявковим принципом.

Народний депутат фракції “Слуга Народу” Дмитро Соломчук говорить, що скасувати обов’язкове ліцензування пального збираються давно.

Натомість глава профільного аграрного комітету Микола Сольський прогнозує, що питання може бути розглянуте вже цього тижня. Комітет працює над законодавчими змінами.

Як відомо, ДФС, станом на середину серпня, вже видала аграріям більш 9 тисяч ліцензій.

Landlord раніше повідомляв, що Верховна Рада відтермінувала півмільйонні штрафи для фермерів за зберігання пального без ліцензії.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також