Новини / Політика     02 лютого 2022 09:45

Лещенко: Сільське господарство має адаптуватися до нових кліматичних умов

За словами міністра, уряд України продовжує надавати системну підтримку аграрному сектору

До діалогу навколо теми сталого використання землі та збереження наявних сільськогосподарських угідь в умовах глобальних змін клімату має долучитися вся міжнародна спільнота. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час своєї промови на 14-й Берлінській Міністерській конференції з питань сільського господарства, яка відбулася в рамках Глобального форуму з питань продовольства та сільського господарства (GFFA) 28 січня 2022 року, передає пресслужба Мінагрополітики.

«Сільське господарство має адаптуватися до нових кліматичних умов. Це не просто потреба, це вимога для всіх країн світу, які хочуть посідати лідерські позиції у сфері аграрного розвитку та робити свій внесок у продовольчу безпеку нашої планети», — заявив міністр.

За його словами, уряд України продовжує надавати системну підтримку аграрному сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях.

«Ми стратегічно сьогодні обрали для себе декілька ключових напрямів: це насамперед відновлення та модернізація зрошувальних систем, підтримка малих та середніх фермерських господарств, стимулювання інноваційної діяльності аграріїв. Це допоможе нам розвивати сільське господарство нашої держави, забезпечуючи стабільні врожаї та реагуючи на виклики глобальних змін клімату», — заявив Лещенко.

Так, за результатами Міністерської конференції з питань сільського господарства було ухвалено підсумкове комюніке, яке містить рекомендації щодо покращення сталого використання землі.

Раніше Landlord повідомляв, що при подорожчанні газу уряд знайде рішення для цукрової галузі. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також