Новини / Садівництво     22 лютого 2019 13:34

ОАЕ зацікавлені в збільшенні експорту українських яблук, черешень та лохини – УПОА

Яблука, черешня, лохина, волоський горіх та печериці можуть зайти на ринок Об’єднаних Арабських Еміратів уже цього маркетингового сезону. За попередніми прогнозами, експорт українських яблук зросте до 4 тис. тонн. А за умови налагодження авіадоставки суттєво можуть зрости й продажі вітчизняної малини.

Про це повідомляє прес-служба Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Під час проведення найбільшої продуктової виставки GulFood у Дубаї (ОАЕ) українські виробники налагодили контакти та домовилися про експорт на арабський ринок українських фруктів і ягід.

Зокрема, підприємці випрацювали оптимальні рішення для організації поставок до ОАЕ черешень і лохини вітчизняного виробництва. Планують також нарощувати перевезення літаками продукції, що має малий термін придатності.

Читайте18 країн у цьому сезоні купують українські яблука

Також домовилися про збільшення поставок українських яблук.

«Вітчизняні виробники в маркетинговому сезоні-2018/19 мають змогу реалізувати на ринку ОАЕ біля 200 контейнерів з яблуками. Це – 4 тис. тонн продукції. При цьому експорт буде наростати кожного місяця. Це сприятиме збільшенню поставок у наступному маркетинговому сезоні 2019/20», – стверджує Федір Рибалко, керівник УПОА.

За його словами, через конкурентну ціну та адекватну якість купівлею українських яблук крім ОАЕ зацікавилися поставники Саудівської Аравії, Єгипту, Кувейту та Катару.

Крім того, значний потенціал на ринках Близького Сходу мають заморожені фрукти українського виробництва.

Як раніше повідомляв Landlord, таджицькі фермери планують імпортувати з України саджанці горіхів, лохини та яблунь. Наразі місцеві садівники зацікавилися низькорослими сортами зелених яблук. Зокрема, «Голден Делішез», «Гренні Сміт» та «Фуджі».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також