Новини / Трейдинг     02 листопада 2020 18:18

Китай активно продає зерно з держрезервів на внутрішній ринок

Споживачі намагаються знайти заміну кукурудзі, яка на тлі скорочення поставок стає занадто дорогою для виготовлення кормів для тварин

Китай активно продає зерно з держрезервів на внутрішній ринок. Так, минулого тижня КНР продала майже 2,7 млн ​​тонн пшениці з державного резерву, підтримавши високі темпи продажів зерна, що спостерігалися й тижнем раніше. Про це із посиланням на Національний Центр Торгівлі Зерном (National Grain Trade Center) сьогодні повідомило агентство Reuters.

При цьому високу активність продажів в Національному Центрі Торгівлі Зерном пояснюють зацікавленістю покупців, які намагаються запастися пшеницею на тлі зростання цін на кукурудзу.

Читайте: Якщо буде інституційно скасована земельна реформа, ми повертаємось у 90-ті роки – Роман Лещенко

Згідно із заявою, оприлюдненою на веб-сайті Національного Центру, Китай, найбільший в світі виробник і споживач пшениці, продав 67,74% пшениці, виставленої на аукціон в ході щотижневих торгів. Виробники кормів активно купували зерно для заміни кукурудзи, яка стає все більш дорогою в умовах скорочення світових поставок.

Середня ціна продажу склала 2356 юанів або $352,04 за тонну. Згідно з даними, доступним на офіційному сайті, це на 40 юанів дорожче, ніж ціна, пшениці на торгах, проведених в кінці червня.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Китай може стати найбільшим імпортером кукурудзи у світі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також