Новини / Рослинництво     09 березня 2023 12:19

KSG Agro повністю готовий до проведення весняної посівної кампанії


Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, повністю готові до проведення весняної посівної.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, понад за місяць до проведення весняної посівної кампанії повністю забезпечені необхідними ресурсами та готові для її проведення.

За словами керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка, вже закуплені в повному обсязі всі товарно-матеріальні цінності, в тому числі дизельне паливо, мінеральні добрива, засоби захисту рослин тощо.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Ми не бачимо проблем з погодними умовами. Опадів в метровому шарі — 200 мм, що повністю відповідає нормі, — коментує Дмитро Ємельченко. — Озимі культури знаходяться в гарному та дуже гарному стані. На цей час закінчується процес підживлення озимих — з 6,5 тис. га під цими культурами підживлено 6 тис. га”.

Враховуючи складну ситуацію на аграрному ринку та обмеженість експорту сільгоспкультур у воєнний період, KSG Agro планує ретельніше підходити до витрат на добрива в процесі підживлення, оптимізуючи цю статтю витрат. Наприклад, істотну частину добрив складатиме карбамід, оскільки азот у ньому дешевший, ніж в інших видах добрив.

Фінансування робіт в рамках весняної посівної-2023 відбувається в рамках відкритої кредитної лінії Таскомбанку та шляхом власних коштів.

Довідка: KSG Agro є одним із провідних агрохолдингів України, європейською інноваційною групою компаній, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до Асоціації “Свиноводи України”. Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ “Стронг-Інвест”. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проєкти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Нагадаємо, торік у жовтні після реконструкції  агрохолдинг KSG Agro ввів в експлуатацію фактично новий відгодівельний цех на свинокомплексі у Дніпропетровській області. Відгодівельний цех розрахований на 2,4 тис. голів поросят, оснащений сучасним німецьким обладнанням, що є одним зі світових лідерів на ринку виробництва обладнання для годування та утримання свиней, зокрема, поросят на дорощуванні.

Агрохолдинг KSG Agro з початку повномасштабної агресії рф проти України забезпечив Збройні сили та лікарні Дніпропетровської області понад 100 тис. кг свинини.

KSG Agro запускає лінію переробки за давальницькою схемою ріпаку та соняшника в цілях доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС. Готову продукцію планують експортувати  безпосередньо до споживача.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також