Новини / Трейдинг     19 червня 2022 15:30

KSG Agro розпочинає власну переробку ріпака та соняшника

Агрохолдинг KSG Agro планує налагодити експорт олії

KSG Agro запускає лінію переробки за давальницькою схемою ріпаку та соняшника в цілях доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС. Готову продукцію планують експортувати  безпосередньо до споживача.

Про це Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов заявив в інтерв‘ю канадській телерадіокомпанії  CBC, повідомляє Agravery.

Касьянов розповів: “Наші воєнні реалії підштовхують до пошуку нових стратегічних рішень. Так, ми прийняли рішення, що ріпак та соняшник підуть на переробку, оскільки продати таку продукцію за кордон у вигляді тої ж рослинної олії, готової для споживання за більш вигідною ціною більше шансів, ніж просто насіння соняшника”.

Зазначається, що агрохолдинг вже уклав контракт з одним олієпереробним українським заводом. Зараз ведуться перемовини з європейськими партнерами про доробку олії, її фасування  в ПЕТ-пляшки безпосередньо в країнах ЄС. Збут самої продукції планується по всьому світу.

KSG Agro  вже придбав у Турції флексітанки, котрі дозволять транспортувати до 22-24 тонн олії до ЄС у звичайних вантажівках.

Нагадаємо, ЄС працює над альтернативним маршрутом експорту українського зерна через Румунію.

Раніше, віцепрем’єр, міністр сільського господарства Польщі Генрик Ковальчик зробив заяву щодо плану Байдена побудувати елеватори для українського зерна.

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також