Новини    13 жовтня 2022 16:57

KSG Agro запустив в експлуатацію новий відгодівельний цех на Дніпропетровщині

Цех розрахований на 2,4 тис. голів поросят

KSG Agro ввів в експлуатацію новий відгодівельний цех на свинокомплексі. Про це повідомляє пресслужба компанії. Після реконструкції  агрохолдинг KSG Agro ввів в експлуатацію фактично новий відгодівельний цех на свинокомплексі у Дніпропетровській області.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відгодівельний цех розрахований на 2,4 тис. голів поросят, оснащений сучасним німецьким обладнанням, що є одним зі світових лідерів на ринку виробництва обладнання для годування та утримання свиней, зокрема, поросят на дорощуванні.

“Введення нового відгодівельного цеху дозволило нам збільшити поголів‘я свиней – з початку року воно зросло вже на 24% – з 50 тис. до 62 тис. голів. І це – наш вклад в зміцнення продовольчої безпеки України”, – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, агрохолдинг KSG Agro з початку повномасштабної агресії рф проти України забезпечив Збройні сили та лікарні Дніпропетровської області понад 100 тис. кг свинини.

KSG Agro запускає лінію переробки за давальницькою схемою ріпаку та соняшника в цілях доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС. Готову продукцію планують експортувати  безпосередньо до споживача.

Раніше, віцепрем’єр, міністр сільського господарства Польщі Генрик Ковальчик зробив заяву щодо плану Байдена побудувати елеватори для українського зерна.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...