Новини    21 січня 2023 11:24

Компанія з орбіти Ріната Ахметова створить мережу внутрішніх контейнерних терміналів в Україні


Компанія, яка створила зерновий вантажний термінал у місті Мостиська, створить мережу внутрішніх контейнерних терміналів в Україні.

Про це повідомила компанія “Лемтранс” на своїй сторінці у Facebook.

Як заявив директор зі стратегії та розвитку компанії “Левада Карго” Валерій Андріанов, підприємство планує розпочати будівництво наступних інтермодальних терміналів для розвитку сучасної та енергоефективної інфраструктури в Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За його словами, необхідно розвивати контейнеризацію вантажопотоків, тому компанія вже підготувала земельні ділянки та формує проєкти для будівництва мережі внутрішніх контейнерних терміналів в Україні.

“Після нашої перемоги Україна буде ключовою транзитною країною для залізничного вантажопотоку “Шовкового шляху” Китай – ЄС – Китай” – прокоментував Валерій Андріанов.

Окрім цього Андріанов додав й про можливості європейської інфраструктури, адже термінали компанії готові транспортувати велику кількість зерна та інших вантажів, проте потрібно зміцнити функціонування коридорів у напрямку портів ЄС.

Нагадаємо, у вересні 2022 року у місті Мостиська компанії UGTC Trade та “Левада Карго” ввели в експлуатацію сучасний контейнерний термінал, який також містить зерновий термінал потужністю перевантажування 60 тис. тонн зерна на місяць. “Левада Карго” входить до групи компаній “Лемтранс”, що належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів.

Baltic Hub, раніше відомий як DCT Gdańsk, оголосив про початок будівництва свого третього глибоководного термінала.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...