Новини    13 грудня 2022 19:14

Компанія з Нідерландів пропонує різнобарвну картоплю до Різдва

Різнобарвні бульби доступні в різній тарі та в різній вазі

Наближаються Різдвяні свята. Традиційно це час, коли можна насолодитися святковою ситною їжею у родинному та дружньому колі. За словами представника компанії Jac van den Oord Potatoes із Нідерландів, до святкового меню входить і картопля. Правильний вибір картоплі додасть відчуття розкоші різдвяному частуванню, і цей продукт доступний за ціною, пише EastFruit.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Зіркою різдвяної реклами компанії Jac van den Oord Potatoes стала різнобарвна картопля. Картопля Color Mix надає святкового кольору будь-якій різдвяній трапезі. Різнобарвні бульби доступні в різній тарі та в різній вазі.

“Кожен з різновидів лінійки Jac van den Oord Taste & Color привабливо виглядає і має унікальний смак, тому вони дуже добре підходять як гарнір до будь-якого святкового столу”, – упевнені в компанії.

Картопля, вироблена на підприємствах компанії, з 1918 року поставляється до багатьох країн світу. Місія сімейного підприємства Jac van den Oord Potatoes полягає в тому, щоб допомогти клієнтам та споживачам отримати максимальну віддачу від картоплі.

Читайте також: Яблучні чіпси: кейс господаря з Вінниччини

“Ми робимо це, пропонуючи правильну картоплю для кожного випадку, незалежно від каналу продажу. Це особливі види, сорти та розміри картоплі в ідеальній упаковці з необхідною інформацією та закликом до натхнення. Сервіс має для нас першорядне значення. Наша мета – задоволений клієнт із правильною картоплею на тарілці!”.

Нагадаємо, українська сімейна компанія Brancho виготовляє крафтові екологічні фруктові роли, чипси та фруктово-ягідний чай. У лінійці продукції використовують 35 різноманітних ягід та фруктів. Нещодавно компанія презентувала свою продукцію на найбільшій виставці у Скандинавії Nordic Organic Food Fair 2022.

Компанія Mondelez International Inc. відновило виробництво картопляних чипсів “Люкс” у м. Вишгород під Києвом. Підприємство було закрите після російського вторгнення.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...