Новини    30 червня 2022 20:34

Компанія Bioceres домагається дозволу в Австралії на посів ГМО-пшениці – Reuters

У компанії розраховують на те, що споживання генетично модифікованої пшениці збільшиться.

Аргентинська компанія Bioceres Crop Solutions (BIOX.BA) планує провести польові випробування своєї генетично модифікованої посухостійкої пшениці в Австралії та отримати дозвіл на посів у наступному році. Про це пише інформаційне агентство Reuters з посиланням на генерального директора Bioceres Crop Soluti Федеріко Трукко.

У компанії розраховують на те, що споживання генетично модифікованої пшениці збільшиться, оскільки ціни на харчові продукти зростають через війну в Україні, й більш екстремальні погодні умови посилюють ризик глобального голоду.

Трукко назвав вторгнення рф в Україну — головного виробника пшениці — “перевіркою реальності” глобального постачання продовольства, що допомагає обґрунтувати ГМ пшеницю, яка зіштовхнулась з неприйняттям з боку фермерів і споживачів.

Австралія схвалила споживання їжі, отриманої з ГМ пшениці Bioceres, у травні 2022 року.

Нагадаємо, Аргентина стала першою країною у світі, що надала дозвіл на комерційне використання ГМО-пшениці. Міністерство сільського господарства країни схвалило вирощування генномодифікованого сорту культури HB4 пшениці.

Бразильська асоціація мукомолів Abitrigo оприлюднила заяву щодо планів аргентинських виробників розпочати експорт генномодифікованої пшениці у країну. Зокрема у асоціації у різкій формі виступили проти дозволу продавати ГМО-пшеницю на території Бразилії.

Генетично модифіковані рослини рижію виробляють феромони, які контролюють шкідників сільськогосподарських культур без використання пестицидів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...