Новини / Елеватори     06 жовтня 2021 12:24

KMZ Industries будує елеваторний комплекс у Запорізькій області

KMZ Industries зводить елеватор у Запорізькій області

KMZ Industries підписав черговий контракт на комплексну поставку обладнання для будівництва нового елеватора. Замовник – фермерське господарство, що працює на Запоріжжі, планує ввести об’єкт в експлуатацію на початку червня 2022-го.

Так, за договором буде поставлено замовнику комплекс обладнання з продуктової лінійки KMZ Industries: 3 силоси Brice-Baker діаметром 12 метрів місткістю 1,2 тис. тонн кожний. 2 силоси СМВУ діаметром 22 метри місткістю 6,3 тис. тонн кожний. Очисне обладнання — комплексний барабанний сепаратор КБС на 4 решета потужністю 100 т/год по первинній очистці.

Читайте: KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об’єднання

Транспортне обладнання: 2 норії та 11 ланцюгових конвеєрів потужністю 100 т/год.

“Три силоси Brice-Baker одразу підбирали під діаметр вже існуючого фундаменту: свого часу його залили під ємності іншого виробника, проте з ряду причин їх не було встановлено. Це вже не вперше така ситуація трапляється у наших клієнтів, і наші ємності, так би мовити, виручають: адже крок діаметру силосів модельної лінійки Brice-Baker складає метр, що дозволяє легко вписати їх в конструкцію будь-якого майданчика”, — говорить Максим Свистун, регіональний представник KMZ Industries по Запорізькій та Херсонській областях.

Уже зовсім скоро на об’єкті розпочнуться монтажні роботи. На замовлення клієнта вони виконуватимуться силами монтажних бригад KMZ Industries.

“Три силоси BBK поставимо вже цього року, а дві великі ємності СМВУ — наступного. Господарство планує зберігати в них продукцію власного виробництва: традиційні зернові, ріпак, насіння соняшника. Об’єкт планують ввести в експлуатацію на початку червня 2022 року”, — наголосив регіональний представник KMZ Industries.

Довідка. KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Джерело: KMZ Industries

Наталія Софієнко, Landlord 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також