Новини / Технології     22 жовтня 2019 10:08

Клуб стратегічних партнерів: індивідуальні протоколи вирощування овочів від Сингенти

Компанія Syngenta розробила індивідуальні протоколи вирощування картоплі та овочів для кожного конкретного господарства, яке є членом Клубу стратегічних партнерів. Ці протоколи гарантують виробникам отримання безпечної продукції.

Клуб стратегічних партнерів покликаний забезпечити українських споживачів якісною і безпечною продукцією, а також допомогти виробникам в експорті продукції, яка відповідає міжнародним стандартам.

Читайте: Волоський горіх, фундук, шипшина: як нішеві культури вивели кооператив на високі прибутки ФОТО

На сьогодні Клуб стратегічних партнерів вийшов на нові етапи розвитку – він стає гарантом якості плодоовочевої продукції, пропонуючи:

  • Протокол вирощування та захисту картоплі/овочів
  • Технічні сервіси «АгроГід» для отримання картоплі/овочів відповідної якості
  • Технічні консультації протягом сезону вирощування
  • Гібриди овочів та сорти картоплі
  • Перевірку на пестицидні залишки компанією PLT

Участь у Клубі стратегічних партнерів дає виробникам підтвердження якості та безпечності плодоовочевої продукції для торговельних мереж, переробників, ресторанного бізнесу.

Відео про другу польову зустріч, організовану в межах Клубу стратегічних партнерів компанією Syngenta на базі господарства «Агріко Україна», дивіться на відео:

Landlord раніше повідомляв про те, що Клуб стратегічних партнерів було засновано навесні минулого року, він передбачає проведення низки конференцій та польових зустрічей.

Читайте також