Новини / Логістика     05 березня 2019 08:55

Хто з аграріїв отримає компенсацію за придбані вагони і яке зерно можна ними перевозити

У 2019 р. агровиробникам дозволено купувати вагони-зерновози із можливістю отримувати за них 25% компенсації з держбюджету. При цьому обов’язковою умовою є застосування вагонів для перевезення лише власного зерна, здавати їх в оренду одержувачі компенсації не можуть.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Компенсації надаватимуться аграріям, які придбали вагони-зерновози з 1 січня 2019 р.

Антимонопольний комітет України вважає, що використання зерновоза, за який аграрій отримав компенсацію з держбюджету, для надання послуг іншим аграріям з перевезення їх зерна не відповідає «принципам закону про держдопомогу суб’єктам господарювання». У зв’язку з цим Національний комітет розвитку промисловості готує зміни до постанови уряду про компенсації фермерам.

Читайте: Мед, насіння і вантажівка: Уряд розширює підтримку фермерів

«Придбані в рамках програми часткової компенсації вагони можуть бути використані аграріями виключно для перевезення зерна власного виробництва з одного місця в інше для першого продажу», – роз’яснює позицію АМКУ виконавчий директор Нацкомітету розвитку промисловості Анатолій Гіршфельд.

У разі ж надання агровиробниками послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом продукції не власного виробництва – вони мають окремо повідомити АМКУ.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кабінет Міністрів переглянув розмір компенсацій фермерам: хто й за що отримає компенсації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також