Новини / Логістика     03 серпня 2023 10:10

“Кернел” прийняв два судна з добривами з Йорданії та Марокко в порту Гданьська (фото)


Агрохолдинг “Кернел” прийняв в польському порту два судна з калійними та комплексними добривами.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“У порту Гданська разом з партнерами прийняли два судна з Йорданії та Марокко з калійними та комплексними добривами від виробників Arab Potash Company та ОСР. Раніше українська індустрія залежала від білоруських і російських виробників. Сьогодні ми продовжуємо активно вибудовувати альтернативні ланцюги постачання”, — йдеться в дописі.

Перед початком співпраці з виробниками фахівці Kernel Lab провели апробацію добрив. Добрива вже прямують до українських аграріїв. З порту до українського кордону, а потім, після перевалки на широку колію, на поля, щоб забезпечити стабільність агропромисловості й економіки країни в цілому, зазначили в компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, “Кернел” значно зменшив застосування фосфорних та калійних добрив, які важливі для стійкості рослин до посухи та хвороб, оскільки такі добрива майже недоступні в Україні через порушення логістики імпорту, спричинені війною в Україні.

Придніпровський кластер “Кернела” припинив співпрацю з французькою компанією Lidea, оскільки вона продовжує розвивати свій бізнес в росії. Від співпраці з Придніпровським кластером Lideа щорічно отримувала дохід приблизно $1 млн. “Кернел” вирощував насіння Lideа на товарних ділянках, яке потім доробляли на заводі компанії у Черкаській області.

Агрохолдинг “Кернел” підписав Меморандум про співпрацю з “Укрнафтою”. В компанії це назвали стратегічним кроком для стабільного енергозабезпечення агробізнесу, виконання виробничих планів та підтримки експорту України.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також