Новини    27 травня 2023 13:05

Через підтримку росії: один з кластерів “Кернела” припинив співпрацю з французькою Lidea


Придніпровський кластер “Кернела” припинив співпрацю з французькою компанією Lidea, оскільки вона продовжує розвивати свій бізнес в росії.

Про це в інтерв’ю Latifundist.com розповів директор Придніпровського кластера “Кернел” Михайло Петров.

“Вирішальним тригером для мене стало привітання її російського офісу з “днем защитника отечества”. Компанія могла ж це і не робити! Промовчати, як це робить більшість “хароших русских”. Але ні, вона вітає російських вбивць з “днем защитника отечества” і продовжує розширювати свою долю на російському ринку шляхом виходу звідти більш свідомих компаній”, — говорить Петров.

За його словами, від співпраці з Придніпровським кластером Lideа щорічно отримувала дохід приблизно $1 млн. “Кернел” вирощував насіння Lideа на товарних ділянках, яке потім доробляли на заводі компанії у Черкаській області.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Скажу так: це суттєва втрата для Lideа і невелика для нас. Я впевнений, що інша свідома компанія швидко займе цю нішу. Мені здається, що в питанні розриву стосунків з компаніями, які не вийшли з росії, потрібно починати зміни в першу чергу з себе. Інакше ти просто не маєш ніякого морального права вимагати це робити від інших”, — додав Петров.

Нагадаємо, агрохолдинг “Кернел” підписав Меморандум про співпрацю з “Укрнафтою”. В компанії це назвали стратегічним кроком для стабільного енергозабезпечення агробізнесу, виконання виробничих планів та підтримки експорту України.

Також “Кернел” запустив інвестиційний проєкт у партнерстві з перевізниками, на який спрямували 1 млн євро. В його межах планується розширення транспортних можливостей партнерів компанії.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...