Новини / Інвестиції     17 серпня 2020 15:20

Кернел інвестує у відновлення транспортної інфраструктури України

Для вирішення проблеми завантаженості автомобільних шляхів компанія розпочала реалізацію програми будівництва паркінгів для вантажівок. Перший буде відкрито вже у вересні 2020 року

Компанія «Кернел» розпочала реалізацію програми з відновлення транспортної інфраструктури у регіонах своєї присутності. Про це повідомив директор з логістики компанії «Кернел» Микола Мірошниченко.

За його словами, частка перевезень продукції «Кернел» автотранспортом зростає щосезону. За підсумками 2019/2020 маркетингового року компанія збільшила обсяги транспортування вантажівками на 10,5% — до 3,78 млн т. Водночас «Кернел» збільшує обсяг інвестицій для вирішення питань, пов’язаних з незадовільним станом автомобільних доріг і транспортної інфраструктури.

Рік тому компанія розпочала програму з відновлення транспортної інфраструктури. Щоб вантажні автомобілі, які перевозять насіння соняшника на олійноекстракційні заводи «Кернел», не обмежували прохідність легкового транспорту в містах, для них зводять спеціально обладнані майданчики. Наразі завершується будівництво першого такого паркінгу для перевізників у Кропивницькому.

Читайте: Кернел першим в історії України експортував 8 млн тон зернових культур

«Минулого року ми взяли в оренду ділянку площею понад два гектари на в’їзді до Кропивницького і вже найближчим часом плануємо запустити на цьому місці цілодобовий паркінг. Він вміщуватиме до 80 вантажних автомобілів, що перевозять насіння соняшника на заводи компанії, — ділиться Микола Мірошниченко. — Тим самим ми зменшимо навантаження на міську інфраструктуру, приберемо зайві машини з дороги, встановимо порядок і правила роботи для перевізників, які хочуть з нами працювати».

Окрім паркомісць для вантажівок на території облаштовується побутовий блок з місцями для відпочинку і харчування водіїв, санвузлами та душовими кабінами. Однак вони запрацюють після повного зняття карантинних обмежень.

Відкриття автостоянки у Кропивницькому заплановано на вересень. Такі самі паркінги «Кернел» збудує в Чорноморську Одеської області та у Старокостянтинові Хмельницької області.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що компанія “Кернел” приєдналась до Глобального договору ООН.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також