Новини / Технології     24 червня 2020 14:35

Кернел приєднався до Глобального договору ООН

Компанія «Кернел» приєдналася до найбільшої у світі ініціативи корпоративного сталого розвитку — Глобального договору ООН. Участь у проекті дозволить «Кернел» обмінюватися найкращими практиками та об’єднати зусилля з компаніями в усьому світі

«Сталий розвиток — не просто тренд, а невід’ємна частина корпоративної культури будь-якого великого бізнесу. Глобальна мета «Кернел» — розвиток суспільства шляхом інвестицій у соціальну, економічну та екологічну сфери. Наша компанія виробляє продукцію найвищої якості з найнижчим споживанням енергії та ресурсів, дотримуючись міжнародних стандартів. Ми є одним з найбільших платників податків, надійним учасником розвитку громад у регіонах присутності компанії, одним з найкращих і найбільш відповідальних роботодавців, що підтверджують щорічні незалежні рейтинги», — прокоментував Євген Осипов, СЕО «Кернел».

Протягом минулого маркетингового року «Кернел» досягнув рекордно низьких обсягів споживання енергії на тонну переробленого насіння соняшника, а також найнижчих за весь період діяльності показників витрат енергії на тонну вирощеного врожаю. Компанія скоротила прямі викиди парникових газів і ввела в експлуатацію першу когенераційну теплоелектростанцію. До 2021 року на реалізацію проектів альтернативної енергетики буде спрямовано $170 млн. При цьому «Кернел» не лише використовує інноваційні технології агровиробництва, мінімізує вплив на довкілля, але й формує культуру сталого розвитку в діловому середовищі, ділячись експертизою та власним досвідом з ринком.

«Мережа Глобального договору ООН в Україні заручилася підтримкою «Кернел» як одного з найбільших представників національного бізнесу. Спільними зусиллями ми будемо досягати цілей у галузі прав людини, охорони навколишнього середовища і боротьби з корупцією, власним прикладом демонструвати бізнес-спільноті, як дотримуватися принципів сталого розвитку», — зазначила Тетяна Сахарук, голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні.

Читайте: Конференція GRAIN UKRAINE 2020. Limited Edition відбудеться під девізом “Born to Grain”

На початку 2020 року «Кернел» став лідером першого рейтингу корпоративної стійкості українського бізнесу Sustainable Ukraine. Рейтинг оцінює та порівнює якість корпоративного управління в компаніях, їхню здатність забезпечувати сталий розвиток бізнесу та країни, а також позитивно впливати на суспільство. За результатами оцінки експертної комісії компанії присвоєно рівень «АА» — «Дуже високий рейтинг корпоративної стійкості».

«Кернел» — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію «Кернел» постачає до більш ніж 80 країн. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Глобальний договір (United Nations Global Compact) — ініціатива ООН, спрямована на заохочення соціальної відповідальності бізнесу. Він декларує 10 принципів у галузі прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища і боротьби з корупцією. На сьогодні до Глобального договору приєдналися більш ніж 9500 компаній та організацій зі 162 країн світу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Grain Ukraine 2020 відбудеться в одноденному форматі.

Читайте також