Новини    19 січня 2023 18:39

Кавуни у В’єтнамі форми золотих злитків продаються за $65

За три місяці особливого догляду фермер зібрав близько 100 квадратних кавунів та 100 кавунів у формі золотих злитків

Пара кавунів у формі золотих злитків була продана фермером із дельти Меконга Донг Тапом (Dong Thap) на ринку південного мегаполіса за 1,5 млн в’єтнамських донгів VND ($65) за пару. Він не єдиний, хто творчо підходить до форм своїх баштанних. Фермер Тран Ван Кунг з району Лай Вунг також продавав спеціальні кавуни під час свята Тет (в’єтнамський Новий рік за місячно-сонячним календарем). Про це пише EastFruit.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

У Кунг більш як 10 років досвіду вирощування баштанних особливої ​​форми. Готуючись до Місячного Нового 2023 року, Кунг посадив близько 4000 рядів кавунів Кім Хонг із жовтою шкіркою та червоною м’якоттю у своєму саду площею 3500 квадратних метрів. З них Кунг вибрав 600 добре розвинених рослин кавуна, щоб надати їм форму квадрата і злитка, і використав форму для створення слів Фук-Лок або Тай-Лок на кожному плоді.

Приблизно через три місяці особливого догляду Кунг зібрав близько 100 квадратних кавунів та 100 кавунів у формі золотих злитків. Він продав пару кавунів першого ґатунку за 1,5 мільйона VND, а кавун другого ґатунку можна купити за 600 000 VND за пару.

Нагадаємо, одна з головних переваг нового сорту перед іншими полягає в тому, що він має досить короткий термін дозрівання.

Ферма Panbaran на Київщині створила патріотичний український сир “Чорнобаївка”.

Ізраїльська компанія Rahan Meristem спільно з підприємством Banarica Colombia з Колумбії розробили новий сорт бананів із групи Кавендіш, стійкий до грибного захворювання — фузаріозу TR4, яке відоме як панамська хвороба. Новий сорт також відрізняється високою врожайністю та ранніми термінами цвітіння. Про це повідомляє Fruit-inform.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...