Новини / Клімат     02 березня 2020 12:02

Карантин у Китаї поліпшив атмосферу – NASA

На знімках з супутників NASA та Європейського космічного агентства видно, що забруднення повітря у Китаї в лютому 2020 року значно знизилося. Вчені вважають: причина у зупинці заводів через коронавірус.

У лютому в Китаї значно зменшилося забруднення повітря. Це зафіксували супутники NASA та Європейського космічного агентства.

У NASA показують два знімки, де видно щільність концентрації діоксиду азоту (NO2) в атмосфері. На першому фото зафіксований стан атмосфери у січні (з 1 по 20 число). В цей період якраз у Китаї починали застосовувати карантинні заходи. На другому – стан атмосфери у лютому (з 10 по 25 число), коли обмеження вже були в дії. У агентстві називають ймовірну причину поліпшення атмосфери – зупинка виробництва на великій кількості підприємств в країні.

Читайте: Солідарність через коронавірус: електронні платформи Китаю допомагають фермерам

За словами дослідника якості повітря в Центрі космічних польотів NA Фея Лю, забруднення повітря зменшується також коли у країнах свята – заводи в ці дні зазвичай не працюють. Однак цього разу дослідників вразив різкий спад забруднення на такій великій території. Вони впевнені, що цього року темпи скорочення викидів у атмосферу набагато більші, ніж торік і тривають довше.

Як повідомляв LANDLORD, через коронавірус в Китаї заборонили вирощувати диких тварин.

За матеріалами Європейської правди.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також