Новини / Тваринництво     28 лютого 2019 18:04

Канадські фермери шоковані порадою уряду відмовитися від молока і м’яса

У Канаді фермери незадоволені урядовим довідником «Food Guide», який формує головні харчові тренди та запити в суспільстві. Цього року зі звіту зовсім прибрали молочну та м’ясну продукцію. Автори стверджують: м'ясо та молоко не стільки небезпечні при вживанні, скільки тваринництво забруднює довколишнє середовище.

Про це повідомляє «Dairy Global».

Натомість у довіднику радять «їсти багато овочів і фруктів, цільнозернових і білкових продуктів» та «вибирати білкові продукти, які виробляються з рослин». А також обмежити вживання висококалорійних продуктів. У разі споживання молочних чи м’ясних страв, звести їхні порції до мінімальних. Також урядовці порадили віддати перевагу в напоях воді та практично відмовитися від молока.

Читайте: ІТ-системи у тваринництві: в Україні запускають пілотний проект контролю сирого молока

Протягом більше 40 років до цього продовольчого довідника прислухалися споживачі. Це публікація, на яку орієнтується як ринок, так і громадяни. Однак, новий її варіант призвів до масового обурення урядовою політикою фермерів. Адже в новому виданні 4 стандартні групи продовольства зникли, більше немає «м’ясних» або «молочних» секцій. До того ж, суттєво скоротилися порції.

Для канадських фермерів – це ще один удар. Адже вони досі не оговталися від наслідків урядового рішення погодити нову торгівельну угоду зі США, в рамках якої американські фермери отримали доступ до 3,6% молочного ринку Канади.

Як раніше повідомляв Landlord, до 2023 року світовий ринок органічних молочних продуктів зросте на понад 50%. Прогнозується, що його розмір становитиме $28 млрд. Наразі обсяг ринку оцінюється у $18 млрд. Зросте, насамперед, виробництво органічного дитячого харчування, різних видів сирів та молока.

Техніка        04 березня 2019 12:11

Новинки агротехніки: компактний навантажувач-всюдихід ФОТО

На виставці SIMA-2019 компанія Manitou представила новий навантажувач для сільського господарства – MLT 420-60 H. Він призначений для обробки тюків, догляду за стайнями та годівлі худоби. Модель обладнана телескопічною стрілою: піднімає 2 т на максимальну висоту 4,30 м.

Про це повідомляє Agrarheute.

Цю всюдихідну модель міні-навантажувача, оснащену повним приводом, крилами й автоматичною системою очищення повітряного фільтра, розроблено для складних ландшафтних умов.

Читайте: Трагедія індійських фермерів: затяжний дощ майже повністю знищив урожай картоплі

Маючи висоту 1,94 м і ширину 1,49 м, машина, за свідченням виробника, є однією з найбільш компактних на ринку.

Завдяки чотирьом режимам рульового керування та невеликому колу повороту (2,95 м), MLT 420 легко рухається в тісній обстановці.

Оснащений двигуном Kubota Stage V потужністю 57 кВт і має вантажопідйомність 2 т з максимальною висотою підйому 4,30 м.

Модель буде доступна з літа 2019 р. в Європі та Північній Америці. Найбільше зацікавить фермерів, які працюють у галузі молочного тваринництва і розведенні великої рогатої худоби.

Landlord раніше повідомляв про те, що на виставці SIMA-2019 в Парижі американська компанія Case IH представила нові трактори Versum CVXDrive:  4 компактних моделі з безступінчастою передачею, потужністю близько 100–130 к.с.

Поділися