Новини / Тваринництво     27 лютого 2019 10:12

ІТ-системи у тваринництві: в Україні запускають пілотний проект контролю сирого молока

У 4 областях України запроваджують програму контролю сирого молока. Пілотний проект розроблено спільно зі швейцарськими фахівцями. За його результатами визначатимуться шляхи впровадження системи в масштабах всієї країни.

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

Концепцію контролю сирого молока розробили Держпродспоживслужба та Швейцарсько-український проект створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні (SAFOSO).

Читайте: У Південному Судані гостра нестача продовольства: 7 млн населення лишилося без зернових, води і продуктів харчування

Уряд відзначив вагомий внесок SAFOSO у підготовку цього проекту: формування нормативно-правових актів, забезпечення необхідних ІТ-систем; практична робота в регіонах.

Програму тестуватимуть у господарствах Вінницької, Миколаївської, Полтавської та Харківської областей.

Розроблений спеціальний модуль системи оцінювання якості молока дозволить виробникам і переробним підприємствам ознайомлюватися з результатами щодо партій молока, які вони постачають чи закуповують.

Landlord раніше повідомляв про те, що у 2019 р. операторів ринку харчової продукції перевірятимуть без попереднього попередження суб’єктів перевірки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також