Новини / Політика     17 грудня 2019 10:54

Іноземці не зможуть купити землю до референдума – Євгенія Кравчук

Не дозволяти іноземцям купувати землю в Україні після відкриття ринку землі, аж доки це питання не розглянуть на референдумі. Таке рішення прийняла парламентська фракція «Слуга народу» стосовно найбільш резонансного законопроєкту № 2178-10. Суттєво скоротити хочуть також концентрацію землі в одних руках.

Про рішення повідомила в соціальній мережі Фейсбук Євгенія Кравчук, заступниця голови фракції «Слуга народу».

Іноземці не зможуть купувати землю, доки таке право українці не нададуть їм на референдумі. Таке рішення ухвалила фракція «Слуга народу» Верховної Ради України, повідомляє Євгенія Кравчук.

«Комітет з питань аграрної та земельної політики фіналізує формулювання з приводу того, що іноземці не зможуть купувати землю, доки рішення про це не буде ухвалено на всеукраїнському референдумі», написала Євгенія Кравчук.

Читайте: Які регіони отримають найбільші інвестиції після відкриття ринку землі

Окрім того, за словами Є.Кравчук, парламентарі хочуть суттєво зменшити можливість скуповувати землю в одні руки. «Розмови йдуть про цифру 10-20 тисяч гектарів, що вдесятеро менше, ніж було запропоновано в першому читанні», стверджує Євгенія Кравчук.

За її словами, народні депутати також стурбовані тим, аби зробити неможливими спекуляції з перепродажем землі в перші роки після відкриття ринку. Для цього планують певні запобіжні заходи. Однак, не розкрила подробиць.

«Також потрібна модель, яка унеможливить зміну цільового призначення сільськогосподарських земель», – передала Євгенія Кравчук рішення фракції СН. «Бо після відкриття ринку ми розраховуємо на бум сільськогосподарського виробництва, а не будівництва автосалонів і супермаркетів», – пояснила народний депутат.

Landlord раніше повідомляв, що депутати від фракції «Слуга народу» Верховної ради України заявили, що їх залякують через голосування за ринок землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також