Новини / Політика     16 грудня 2019 16:19

Голосування за ринок землі: депутатів від СН залякують

Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія розповів про можливі напади на депутатів  напередодні голосування за земельну реформу.

Таку інфомацію Давид Арахамія повідомив, відповідаючи на запитання журналістів, передає Лига.Новости. Голова фракції СН каже, що інформацію про можливі на цьому тижні напади отримав від правоохоронців.

На думку Арахамії, народних обранців хочуть залякати перед голосуванням законопроєкту про ринок землі, і в такий спосіб змусити не голосувати або не прийти  на засідання ВР.

Він також очікує на «активну фазу мітингів, дуже агресивну» проти законопроекту.

Голова партії «Слуга народу», заступник голови фракції у ВР Олександр Корнієнко також заявив сьогодні про кампанію тиску на депутатів, зокрема, про те, що у приймальні приносять труни.

Корнієнко підкреслив, що «шириться негативна кампанія тиску» на депутатів, до громадських приймалень приносять труни.

«Зрозуміло, що мета цієї кампанії – залякати депутатів, щоб вони навіть не думали робити ті реформи, які ми запланували», – вважає він.

Читайте: Страшилки про ринок землі: 5 найпоширеніших міфів

Корнієнко пов’язує із майбутнім голосуванням за земельну реформу і напад на депутата від СН Михайла Ананченка у Сумах 15 рудня. Ананченко – один із партійних керівників у Сумах, підкреслив Корнієнко. Також він згадав про напад на деуптата від «Слуги народу» Андрія Богданця під час засідання земельного комітету ВР та закликав правоохоронців розслідувати інцидент. У Богданця струс мозку.

Як раніше повідомляв Landlord, нардеп у радник прем’єра Олексій Мушак опублікував пост у Фейсбук, де теж пов’язав напад на Ананченка з майбутнім розглядом питання про ринок землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також