Інновації

Інновації     3 години тому

На Місяці загинула рослина

Єдина зернина бавовни, яка була доправлена на Місяць і проросла там у спеціальній закритій капсулі, загинула внаслідок настання місячної ночі. Температура на поверхні супутника Землі знизилася до –170 °С, і рослина не витримала суворих умов.

Читати далі

Інновації     5 години тому

Риба годує рослини – створено унікальний акваріум для вирощування овочів ВІДЕО

Шведські розробники презентували унікальний проект EcoGarden. Це – інтерактивна система, яка складається з акваріума, городу на ньому та смартфона. Суть розробки в тому, що відходи від риб живлять рослини, а останні очищують воду для риб. Системою можна керувати навіть віддалено за допомогою смартфона.

Читати далі

Інновації     22 години тому

Вода з повітря. Створено унікальні панелі, що дають воду з пари ВІДЕО, ФОТО

Стартап Zero Mass Water презентував унікальні сонячні панелі, що здатні перетворювати повітря на воду. Установки вже діють у Каліфорнії, Лівані та інших країнах Африки. Панелі вартують $2000, $500 коштує їхня установка. В унікальну розробку інвестували найбагатші люди світу – Білл Гейтс, Джефф Безос та інші мільйонери.

Читати далі

Інновації     23 години тому

Збирає автомобілі та геноми рослин: Toyota працює на виведення сортів суниці

Автомобільний гігант Toyota і японський розробник штучного інтелекту NRGene оголосили про спільне вивчення генома суниці садової, що є ключовим етапом для виведення нових, більш продуктивних, сортів.

Читати далі

Інновації     15 січня 2019 14:15

На Місяці китайська картопля і рапс дали перші паростки ФОТО

Рослини, відправлені на Місяць, китайським космічним апаратом Chang'e-4, дали перші паростки. Це перший випадок проростання насіння в умовах низької гравітації і сильної радіації.

Читати далі
Показати ще