Інновації

15 години тому

Замість ґрунту – субстрат із використаних матраців у таборі для біженців. І це не фейк ВІДЕО

Учені з Університету Шеффілда виявили, що рослини, висіяні в поліуретанову піну, ростуть у 2–10 разів швидше, ніж у ґрунті. Дослідники перетворили занедбану школу на сіті-ферму з новаторською системою гідропоніки, де вирощують різноманітні овочі – від салату до помідорів.

Про це повідомляє на своєму сайті Університет Шеффілда.

Піна як субстрат для вирощування

Щороку у світі втрачаються 24 млрд т родючого ґрунту. Тому Гаррі Райт, дослідник Grantham Centre for Sustainable Futures (Центру стійкого майбутнього), розробив спеціалізовані піни, які хімічно, фізично і біологічно нагадують ґрунт.

Читайте: Джеймі Олівер збанкрутів через здорожчання імпорту продуктів у Великій Британії

Вчені вважають, що піонерські технології гідропоніки можуть допомогти в боротьбі з деградацією ґрунту. Замість того, щоб розповідати про це і публікувати статті, дослідники фактично побудували робочу систему для вирощування продуктів харчування.

Сіті-ферма в занедбаній школі

Розробку Гаррі Райта випробовують, перетворивши занедбану школу в Шеффілді на міську ферму зі встановленням новаторських систем гідропоніки. Використовуючи мережу труб, живильних розчинів, контрольоване середовище для росту і піну, вчені вирощують фрукти й овочі, демонструючи потенційне рішення глобальної кризи родючості ґрунтів.

18 травня сіті-ферма в Шеффілді відкрила свої двері для громадськості, надаючи  можливість колишнім викладачам і учням школи побачити, на що перетворилися їхні старі класи. Ферма забезпечуватиме фрукти та овочі для громади в Тінслі, Шеффілд, а також навчання для місцевих безробітних або низькокваліфікованих робітників.

Боротьба з деградацією ґрунту

Потенціал недорогих систем уже був продемонстрований у проекті зі встановлення систем гідропоніки з використаних матраців у таборі для біженців в Йорданії, очолюваного директором Centre for Sustainable Futures професором Тоні Райаном у співпраці з професором Дунканом Кемероном з Інституту сталого харчування Університету Шеффілда.

«Міські ферми, які використовують піну замість ґрунту, можуть зняти чималий тиск на сільськогосподарські системи. І оскільки ця система настільки ефективна, вона дозволяє нам годувати населення, кількість якого постійно зростає, використовуючи менше ресурсів», – відзначив Дункан Кемерон.

Вчені сподіваються, що в майбутньому такі ферми поширюватимуться по всьому світу, вони будуть оптимізовані до місцевих умов і вироблятимуть дешеві, здорові та стійкі продукти харчування.

Боротьба з відходами

Дослідження на синтетичних ґрунтах засвідчили готовність учених реагувати на проблему утилізації відходів, яку піднімає ООН.

«Брудні й непридатні матраци з пінопласту, які вважалися проблемою утилізації відходів у таборі біженців в Za’atari, були визначені як альтернативний субстрат для вирощування, і ми виявили, що потенційне забруднення сечею може реально сприяти росту рослин», – розповів  Тоні Райан.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Польщі розробили новий субстрат для теплиць: 80% органічної речовини та повне розкладання через 25 років.

Інновації

16 години тому

Повне занурення аграріїв в цифрові технології: як охопити неосяжне?

Говорячи про майбутнє агробізнесу обов’язково згадуєте цифрові технології? Звичайно ж! Адже ІТ в Агро стало не просто трендом, а must have. Сьогодні використання технологій GPS-GIS-RS, Bigdata, Blockchain, робототехніки, безпілотних літаючих апаратів (або просто дронів) та інших десятків/сотень smart-рішень стало незамінним атрибутом успішного агробізнесу. А що ж далі?

З початку року експерти відмічають дві основні тенденції на ринку цифрових рішень для аграріїв:

  1. Цифрові технології стали доступними для всіх категорій господарств через мобільні телефони.

Стартуючи з  мобільних додатків (типу «помічник агронома») навіть мікрогосподарства активно переходять до цифрового землеробства. Електронні карти полів, оптимізація виробничих процесів, контроль за технічними операціями та станом посівів, прогнозування врожаю та погодних ризиків, робота із фінансовими показниками та звітністю – тепер повністю перемістилися в мобільний телефон. Всі дані «тут і зараз» і майже не потребують капітальних вкладень! Низка ресурсних компаній пропонують безкоштовні мобільні додатки та онлайн-кабінети для фермерів, де зібрані «енциклопедії» даних!

   2. Вітчизняні розробники-інноватори успішно конкурують на міжнародному ринку!

Сьогодні світова агроспільнота розглядає Україну не просто як лідируючого експортера зернових чи олійних культур, перспективного постачальника органіки, свіжих фруктів та овочів. Сьогодні Україна – це інтерактивний осередок розробки та впровадження цифрових рішень в агробізнесі.

Останні кілька років українські інноваційні компанії та стартапери активно завойовували увагу іноземної аудиторії власними розробками. Момент признання на зовнішніх ринках українського високоінтелектуального продукту став новою ерою для вітчизняного агропромислового комплексу. І це лише початок!

Такі тенденції додають оптимізму. Та в той же момент з’являються нові виклики: як охопити неосяжне? Адже:

  1. Кількість smart-рішень постійно зростає. Тому навіть обізнані фермери не встигають відслідковувати нові можливості. І тут же: як інтегрувати нові рішення до тих, що вже працюють на господарстві?
  2. Світова конкуренція, особливо в ІТ-сфері, надто висока. Стратегічне запитання: як на гребні хвилі «першопрохідців» закріпити лідерські позиції на міжнародному ринку цифрових технологій для агробізнесу?

Одночасне рішення обох завдань пропонують на IT-Corner 2019, спеціалізованому майданчику цифрових технологій та smart-рішень для агробізнесу,  який відбудеться 29-31 жовтня в Києві. Унікальна ідея IT-Corner 2019 – інтерактивна презентаційна зона в форматі openspace, де агровиробники можуть комплексно ознайомитися із існуючими на ринку цифровими технологіями та побачити у взаємодії рішення різних розробників.

«Для того, щоб зрозуміти нове явище, потрібно в нього зануритися з головою. Не просто щоб «побачити», а щоб «пережити, зробити частиною власного досвіду. З цього й виникла ідея створення виставкової експозиції «без кордонів», де будуть по-максимуму представлені «розумні» рішення. Це по-перше»,коментують організатори.

«По-друге: надважлива ціль – забезпечити національним компаніям-учасницям розширені можливості в b2b сегменті. Акселеруючи розробників в одній локації, забезпечуючи потужну інформаційну підтримку заходу – ми формуємо цілісний образ вітчизняного ІТ-сегменту в агробізнесі. Наші виставки відвідує величезна кількість представників міжнародних компаній, які шукають потенційних партнерів. І це – шанс масштабування бізнесу для початківців!»

IT-Corner, як ефективна бізнес-платформа нового формату, зарекомендував себе восени 2018. Цього року захід відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що пройде з 29 по 31 жовтня в м. Київ (МВЦ, Броварський проспект, 15).

 

Інновації

21 травня 2019 09:02

NASA проводить експеримент з вирощування рослин у космосі ФОТО

NASA шукає нові способи вирощування на космічних станціях рослин для забезпечення поживними речовинами астронавтів у тривалих місіях. Щойно завершився 21-денний експеримент Veg-PONDS-02, в якому на Міжнародній космічній станції тестували інноваційні системи для росту рослин – PONDS.

Про це повідомляє HortiDaily.

Вирощування рослин у космосі – не новина. Традиційно для цього використовують так звані подушки, в які саджають насіння і вводять воду шприцом. Цей метод має певні обмеження і не може застосовуватися для вирощування культур, які потребують великої кількості води.

Читайте: Україна обігнала Польщу за рівнем технологій в агросекторі – Ольга Трофімцева

Тому NASA, Techshot, Inc., у співпраці з корпорацією Tupperware Brands, експертами з рідин дослідницького центру Glenn NASA і вченими Портлендського державного університету розробили нові системи для росту рослин – PONDS. Вони є менш затратними для виготовлення, мають більшу вологоємність, забезпечують більший простір для росту коренів і є повністю пасивною системою, тобто PONDS може забезпечувати повітря і воду для культур без додаткових потужностей.

Наразі 12 одиниць PONDS тестують у середовищі мікрогравітацій на Міжнародній космічній станції в межах проекту Veggie. На фото вгорі: астронавт NASA Крістіна Кох 25 квітня 2019 року розпочинає експеримент Veg-PONDS-02, заповнюючи системи водою.

Дослідники покладають великі надії на результати, оскільки NASA стійко планує здійснювати тривалі місії – повернутися на Місяць і рухатися до Марса, тож у вирощуванні їжі на станції існує гостра необхідність.

Блоки мають таку конструкцію, яка дозволяє дослідникам спостерігати за рухом води в агрегатах під час експерименту. Тестують системи із насінням салату ромен. 16 травня, в останній день експерименту, рослини були зібрані і 6 одиниць PONDS повернуто на Землю для подальшого аналізу.

Landlord раніше повідомляв про те, що команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проект, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Інновації

20 травня 2019 11:02

Нонсенс: в агросекторі Китаю бракує робочої сили. Фермери переходять на безпілотну техніку

Дрони, самохідні трактори та іншу новітню безпілотну техніку, створену на основі штучного інтелекту, починають впроваджувати на основних зернових базах Китаю. У цьому виникла гостра потреба, оскільки багато фермерів зіткнулися з браком робочої сили в сільській місцевості.

Про це повідомляє AgroXXI.

Молоді китайці все більше обирають працю в місті, тому багато зерновиробників країни опинилися перед проблемою нестачі працівників на сільських фермах.

Читайте: Як живе фермер у Польщі: 430 га землі, 30 працівників і приціл на ріпак

У зв’язку з цим Мінсільгосп Китаю розпочав випробування ефективності безпілотного сільського господарства: на 11 фермах, які займаються вирощуванням зернових культур, впроваджуватимуть безпілотну техніку нового покоління.

Зокрема на фермі Хунвей у провінції Хейлунцзян на північному сході Китаю, яка є головною територією виробництва рису в країні, безпілотна техніка вже виконує роботи на рисовому полі площею майже в 11 га. Агродрони використовуватимуть як на рівнині, так і на горбистій місцевості для  вирощування різних культур – від рису, пшениці та овочів до бавовнику, фруктів і тютюну. Управляються вони навігаційною супутниковою системою Китаю BeiDou.

До створення безпілотної техніки для інтелектуального і високоточного землеробства Міністерство залучило низку дослідницьких інститутів. Такі машини, як самохідні трактори, сівалки, комбайни та техніка для внесення добрив, були розроблені з використанням передових технологій і штучного інтелекту.

Повідомляється, що тестування процесу автоматизації сільського господарства на цих фермах триватиме до 2025 р., щоб визначити слабкі місця технології і знайти рішення.

Загалом рівень механізації вирощування і збирання врожаю в Китаї до кінця 2018 р. становив 67%. У Китаї зростає кількість агрохолдингів, які зацікавлені в безпілотному АПК, щоб вирішити проблему браку робочої сили в сільській місцевості й одночасно провести модернізацію виробництва.

Landlord раніше повідомляв про те, як впроваджують IT-технології в компанії «Агро-Регіон», яка стала лідером аграрної галузі України.

Інновації

13 травня 2019 17:04

У США створили люмінесцентні рослини: можуть світитися протягом тижня ВІДЕО

Учені США розробили люмінесцентні рослини, які потенційно зможуть замінити освітлювальні прилади. Поки що тривалість світіння обмежується тижнями, але вчені сподіваються знайти спосіб, щоб змусити рослини світитися весь час. У планах розробників «засвітити» і дерева.

Про це повідомляє Фокус.

У Массачусетському технологічному інституті (МІТ) працюють над технологією, котра дозволить використовувати рослини як «живі світильники».

«Ідея полягає в тому, щоб створити рослину, що функціонує як настільна лампа, котру при цьому не потрібно підключати до мережі. Джерелом живлення для освітлення буде енергетичний обмін самої рослини», – розповідає професор хімічної інженерії MIT Майкл Страно.

Читайте: Кожні 5 секунд ерозія роз’їдає ґрунт на площі, що дорівнює 1 футбольному полю

Технологія створення таких рослин полягає у використанні хімічної реакції, подібної до тієї, що існує в природі у світлячків: під впливом люциферази молекули люфецирину в кисневому середовищі окиснюються і випромінюють енергію у вигляді світла.

Щоб наповнити рослини люциферином, його молекули упакували в кремнієві наночастинки діаметром кілька нанометрів і додали в спеціальний розчин. У цей розчин помістили листя рослин, а потім піддали їх впливу високого тиску, щоб частинки потрапили в листя через крихітні пори.

У 2017 р. технологію протестували на листі капусти, крес-салату, руколи та шпинату. Рослини могли світитися лише протягом 4 годин, при цьому світло було надто тьмяним.

Після того як учені почали додавати в рослини частинки-конденсатори, які розжарюють енергію і поступово випромінюють її у вигляді світла, тривалість світіння зросла до «до днів і навіть тижнів». Наступне завдання розробників – новими методами введення наночастинок у рослини домогтися їх світіння протягом усього свого життя.

Landlord раніше повідомляв про те, що вчені США виводять термостійку худобу. Якщо їм це вдасться, вони зможуть допомогти вберегти галузь тваринництва від наслідків глобального потепління, принаймні на деякий час.

Інновації

Показати ще