Новини    25 серпня 2023 15:16

ІМК закінчила збирати пшеницю з рекордною урожайністю


ІМК цьогоріч зібрала озиму пшеницю з площі 33,3 тис. га, намолочено 236 тис. т зерна, середня врожайність склала рекордні за всю історію господарювання компанії 7,1 т/га.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Площа до обмолоту цьогоріч була на понад 80% більшою за традиційну для нашої компанії площу під озиминою, що було спричинено змінами у структурі сівозміни на користь озимого клину замість кукурудзи. З усім тим, нам вдалось оперативно зібрати весь врожай і отримати чудовий результат, попри затяжну торішню посівну озимої пшениці, а також зменшену кількість використаних добрив”, — підсумував операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. Компанія була заснована 2007 року. У 2021 році IMК отримала чистий прибуток в розмірі $78,7 млн і EBITDA $110,3 млн. ІМК є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

ЄБРР збільшив свої інвестиції в Україні з початку російського вторгнення у лютому 2022 р. Банк пообіцяв інвестувати в Україну €3 млрд протягом 2022-2023 р., з яких вже інвестовано €1,7 млрд, а також додатково залучено €200 млн від партнерських фінансових організацій.

Читайте також: ІМК перерахувала майже пів мільйона гривень на ремонт школи на Чернігівщині

Нагадаємо, агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділяє $10 млн на підтримку українського сільського господарства шляхом інвестицій у транспортний парк групи ІМК.

Підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини у 2022 році передали для потреб Збройних сил України та тероборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів.

Компанії ІМК довелося після окупації  закрити сучасну молочну ферму у Чернігівській області на кордоні з Білоруссю.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...