Новини    06 січня 2023 12:04

Підприємства агрокомпанії ІМК передали 37 автівок на потреби ЗСУ


Підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини у 2022 році передали для потреб Збройних сил України та територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів.

Про це говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

“Також ми постійно допомагали нашим захисникам з пальним для техніки та транспорту, передавши 110960 літрів дизеля і бензину”, — додали в компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях України. Компанія була заснована 2007 року. У 2021 році IMК отримала чистий прибуток в розмірі $78,7 млн і EBITDA $110,3 млн. ІМК є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

Читайте також: Ситуація близька до катастрофи: у ІМК та Harveast Holding оцінили стан українського АПК

Нагадаємо, компанія ІМК з площі 19,2 тис. га зібрала понад 65 тис. т насіння соняшнику, урожайність склала близько 3,4 т/га (-3% порівняно з 2021 р.). Зважаючи на складні воєнні умови, в яких проходив цей сезон, отримана врожайність соняшнику є хорошим результатом — на рівні з попередніми рекордними роками.

Компанії ІМК довелося після окупації  закрити сучасну молочну ферму у Чернігівській області на кордоні з Білоруссю.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...