Новини / Фінанси     02 травня 2023 12:20

ІМК отримає кредит від ЄБРР на 10 мільйонів доларів


Агрохолдинг “ІМК” отримає $10 млн кредиту від Європейського банку реконструкцій та розвитку (ЄБРР). Компанія придбає на ці кошти вантажівки-зерновози з низьким рівнем викидів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті банку.

Загальна вартість проєкту складає $13 млн. Транш ЄБРР становитиме $10 млн, ще $3 млн надасть Фонд чистих технологій у рамках Програми ЄБРР.

Проєкт має на меті підвищити ефективність зернової логістики ІМК та забезпечити стійкість його експортних потужностей.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Довідка. ІМК, заснована у 2007 році, є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях України. У 2021 році IMК отримала чистий прибуток в розмірі $78,7 млн і EBITDA $110,3 млн.

Нагадаємо, компанія ІМК з площі 19,2 тис. га зібрала понад 65 тис. т насіння соняшнику, урожайність склала близько 3,4 т/га (-3% порівняно з 2021 р.). Зважаючи на складні воєнні умови, в яких проходив цей сезон, отримана врожайність соняшнику є хорошим результатом — на рівні з попередніми рекордними роками.

Компанії ІМК довелося після окупації  закрити сучасну молочну ферму у Чернігівській області на кордоні з Білоруссю.

На початку березня компанія ІМК завершила обмолот кукурудзи. Останніми жнива-2022 завершували на Сумщині. Всього з площі понад 50,2 тис. га намолотили понад 532 тис. т зерна із середньою врожайністю 10,6 т/га. Це є другим кращим показником врожайності кукурудзи за всю 15-річну історію ІМК.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також