Новини    07 березня 2023 16:24

Другий показник за всю історію: ІМК зібрав рекордний врожай кукурудзи

Всього з площі понад 50,2 тис. га намолотили понад 532 тис. т зерна із середньою врожайністю 10,6 т/га

На початку березня компанія ІМК завершила обмолот кукурудзи. Останніми жнива-2022 завершували на Сумщині, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Всього з площі понад 50,2 тис. га намолотили понад 532 тис. т зерна із середньою врожайністю 10,6 т/га. Це є другим кращим показником врожайності кукурудзи за всю 15-річну історію ІМК.

Вперше нам довелось заходити у весну із недомолоченою кукурудзою. Але на те є об’єктивні причини: в першу чергу, несприятливі для жнив погодні умови восени, що майже на місяць затримали початок осінніх польових робіт, а також всім відомі проблеми із відвантаженням зерна на експорт, спричинені військовою агресією рф проти України, — розповів операційний директор компанії Олександр Вержиховський.

Довідка. ІМК, заснована у 2007 році, є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях України. У 2021 році IMК отримала чистий прибуток в розмірі $78,7 млн і EBITDA $110,3 млн.

Нагадаємо, компанія ІМК з площі 19,2 тис. га зібрала понад 65 тис. т насіння соняшнику, урожайність склала близько 3,4 т/га (-3% порівняно з 2021 р.). Зважаючи на складні воєнні умови, в яких проходив цей сезон, отримана врожайність соняшнику є хорошим результатом — на рівні з попередніми рекордними роками.

Компанії ІМК довелося після окупації  закрити сучасну молочну ферму у Чернігівській області на кордоні з Білоруссю.

Підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини у 2022 році передали для потреб Збройних сил України та територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...