Новини / Аналітика     12 вересня 2023 09:08

Які продукти українці найбільше замовляють онлайн – дослідження

Зокрема за літо спостерігали підвищений попит на ще один алкогольний напій — віскі

Найпопулярніші продукти за останні три місяці — куряче філе, цукор, банани і солодкі батончики. Серед напоїв попит мали мінеральна та солодка вода, а також пиво, що є характерним для спекотного сезону. Такі результати дослідження мережі Varus за підсумками онлайн-продажів літа-2023, зроблених на основі замовлень через сайт торговельної мережі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Окремо у Varus зазначили, що за літо спостерігали підвищений попит на ще один алкогольний напій — віскі.

Серед кондитерських виробів на першому місці в українських поціновувачів солоденького беззаперечним лідером є торт “Наполеон”.

Окремо слід відзначити таку товарну категорію як морозиво, адже влітку вона має підвищений попит. Серед онлайн-замовлень на сайті торговельної мережі було понад 8 т морозива, що еквівалентно 60 тис. пачкам. Найбільше до душі клієнтам Varus прийшлося морозиво з вареним згущеним молоком, пломбір та смак із курагою, чорносливом та арахісом.

Окрему увагу аналітики мережі звернули на те, які саме продукти харчування були популярні серед клієнтів онлайн-замовлень протягом усього дня. Беззаперечним лідером українців стала піца, її буквально готові їсти на сніданок, обід та вечерю й замовляють протягом усього дня.

Нагадаємо, світові ціни на продовольчі товари у серпні 2023 року знову знизилися. Індекс продовольчої агенції ООН впав до найнижчого рівня з березня 2021 року.

У липні значення індексу цін на рослинні олії становило 129,8 пункту, що на 14 пунктів (на 12,1%) вище проти червневого показника, і є його першим приростом після безперервного семимісячного періоду зниження.

Споживча інфляція в Україні у липні сповільнилася до 11,3% завдяки розширенню пропозиції продуктів, а також поліпшенню очікувань за збереження курсової стійкості. За оцінками НБУ, інфляція сповільнилася і в серпні насамперед під впливом збільшення постачань овочів та фруктів нового врожаю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також