Новини    02 грудня 2022 09:09

Як перереєструвати в “Дії” релокований бізнес: інструкція


Після переведення бізнесу з тимчасово окупованих територій його необхідно перереєструвати. Це можна зробити дистанційно.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Відповідно до Закону України №1207-VII “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” здійснювати господарську діяльність дозволяється виключно після зміни податкової адреси. Зробити це можна онлайн — через портал “Дія”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Послуга називається “Внесення змін до ФОП”. Тут ви можете змінити інформацію про ФОП, що зберігається в Єдиному державному реєстрі.

 Як перереєструвати місцезнаходження бізнесу через портал “Дія”

Спочатку потрібно зареєструватися чи авторизуватися на ньому. Після цього слід заповнити онлайн-форму на отримання послуги.

Важливо: У разі внесення змін до виду діяльності (КВЕД), ПІБ і місця знаходження, а також якщо ви є платником єдиного податку, то заява до податкової сформується автоматично.

Після заповнення форми заяву на внесення змін до даних ФОПу буде автоматично надіслано до реєстратора. Внесення змін займає всього 10 хвилин і коштуватиме 190 гривень.

Нагадаємо, серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

Підприємства промисловості покращили оцінки економічних перспектив з огляду на релокацію частини підприємств до більш безпечних регіонів, поступове налагодження ланцюгів постачання та адаптацію до нових умов.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...