Новини / Трейдинг     10 липня 2019 09:02

Ягоди, м’ясо, мед – Олена Ковальова озвучила перспективи розширення експорту до Китаю

Україна зацікавлена в тому, щоб постачати на ринок Китаю не лише сировину, а й готову харчову продукцію. Тому в Мінагрополітики шукають шляхи розширення експорту до КНР та залучення інвестицій в агросектор України, проводячи зустрічі з представниками китайського бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Розвиток двосторонньої торгівлі сільгосппродукцією обговорили на зустрічі 8 липня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова та представники китайського бізнесу провінції Шаньсі (Shaanxi) та Bank of China.

Читайте: Україна та США найбільше наростили агроекспорт до ЄС ІНФОГРАФІКА

За словами Олени Ковальової, на сьогодні українські аграрії повністю не реалізували потенціал просування своєї продукції на ринок Китаю і мають потужні можливості експортувати до КНР не лише кукурудзу та соняшникову олію, а й борошно, фрукти, ягоди, мед, яловичину, м’ясо птиці, яйця та яєчні продукти, молочну продукцію тощо.

Наразі Держпродспоживслужба України узгоджує з  Генеральною митною адміністрацією КНР вимоги до експорту низки видів української агропродукції.

Також заступник Міністра наголосила, що в Мінагрополітики є рішуча налаштованість залучати іноземні інвестиції в сільське господарство України і зокрема з боку китайського бізнесу.

Landlord раніше повідомляв про те, що українська та китайська сторони домовилися про документ, який зафіксує напрями співпраці між Мінагрополітики та Національною адміністрацією продовольчих та стратегічних резервів КНР.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також