Новини / Фінанси     18 грудня 2018 15:28

Гройсман пообіцяв фермерським господарствам більш справедливу підтримку

Прем’єр-міністр пообіцяв, що підтримка фермерських господарств у 2019 році буде більш справедливою та таргетованою. Держава підтримуватиме будівництво тваринницьких комплексів, компенсуватиме придбання української сільгосптехніки та посадкового матеріалу для нових садів.

Про це повідомляє Укрінформ.

На засіданні уряду Володимир Гройсман заявив, що підтримку фермерських господарств у 2019 році зроблять більш таргетованою та більш справедливою. Зараз вона вдосконалюється за рахунок бюджетної підтримки, каже прем’єр-міністр.

Гройсман має надію, що наступного року в Україні з’являтимуться нові тваринницькі комплекси. І уряд мотивуватиме їхнє будівництво.  Прем’єр-міністр нагадав, що у 2019 році аграріям держава компенсуватиме витрати на придбання сільгосптехніки українського виробництва. Зазначив, що особисті господарства, які вирощують рогату худобу, продовжать фінансово підтримувати – їм виплачуватиметься компенсація у розмірі 2,5 тис. грн. за кожну голову. Садівників, за словами прем’єра- міністра, держава також не обминула. Їм з бюджету компенсуватимуть придбання посадкового матеріалу для нових садів.

Читайте: Експорт українських яблук до азіатських країн: попит перевищує можливості

Як повідомляв LANDLORD, відібравши в аграріїв 1 мільярд гривень держпідтримки на 2019 рік, Кабінет Міністрів України порушив норму Бюджетного кодексу про виплату сільгоспвиробникам 1% аграрного ВВП.

Читайте також