Новини    17 грудня 2018 16:00

Експорт українських яблук до азіатських країн: попит перевищує можливості

В Україні не вистачає якісних яблук, щоб задовольнити потреби азіатських країн. Фрукти потрібно далеко транспортувати - вимоги до них відповідні. Виробники ж, у яких є такий врожай, вже мають контракти.

Про це повідомляє East.fruit. 

За словами Тетяни Смирнової, головного аналітика Української плодоовочевої асоціації (УПОА), від азіатських партнерів майже щодня надходять нові запити на яблука. Вони просять допомогти з контактами українських виробників і скаржаться, що не можуть знайти партнерів, які б забезпечили в повному обсязі їхні потреби у якісних яблуках певних сортів. 

За словами Саніла Сачджева (Sanil Sachdev), представника одного з найбільших індійських імпортерів “Aayush Impex”, під час поїздки до України на конференцію “Овочі та фрукти України-2018 він познайомився з виробниками, у яких є досвід експорту, яблука високої якості з необхідним пакуванням. Однак ті вже мають контракти на свій врожай. А яблука інших виробників не відповідають вимогам Індії. Адже фрукти, придбані в Україні, потрібно іноді транспортувати протягом 60 днів. Тому вони мають витримати дорогу.  Тож, імпортери продовжують пошук партнерів з якісним врожаєм. 

Читайте: Через протести у Франції зріс попит на українські та польські яблука

Як коментує керівник проекту з розвитку експорту української аграрної продукції Андрій Ярмак, після успішних пробних поставок  українські яблука почали імпортувати Сінгапур та ОАЕ. Перші партії направлені до Сенегалу, Камеруну та Індонезії. Індія чекає узгодження фітосанітарних процедур. 

Як повідомляв LANDLORD, українські яблука стали товаром преміум класу в Сінгапурі та ОАЕ. 

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...