Новини / Техніка     07 липня 2023 09:03

Говард Баффет допоможе вирішити проблему з комбайнами на Херсонщині


Благодійний фонд “Жнива Перемоги” отримає десять комбайнів та п’ять тракторів бренду John Deere, які будуть передані виключно для використання херсонськими фермерами для збору врожаю та в наступній посівній кампанії.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

Сільгосптехніку для аграріїв надасть Фонд Говарда Г. Баффета. Передана техніка John Deere включає п’ять комбайнів моделі S770, п’ять комбайнів S760 і п’ять тракторів моделі 8430, та має оціночну комерційну вартість понад $5 млн.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Війна росії проти України стала особливо спустошливою для жителів Херсонської області. До постійних обстрілів тепер додалося ще й затоплення земель, спричинене руйнуванням Каховської дамби. Наш фонд прагне розширити підтримку фермерів за допомогою цих спеціальних комбайнів, а також працює над прискоренням розмінування в регіоні”, — сказав голова та генеральний директор фонду Говарда Баффета.

Ця пожертва Фонду доповнює сільськогосподарське обладнання, яке раніше було передане у фонд “Жнива Перемоги” загальною вартістю понад 27 мільйонів доларів США. Все обладнання, а це трактори, комбайни, сівалки, жатки, зернові причепи, рукави і т.д., безоплатно надається українським фермерам у тимчасове користування не тільки для сівби та збору, а також для зберігання і транспортування їхнього врожаю.

Читайте також: “Жнива перемоги” отримали нові українські сівалки за підтримки Говарда Баффета

Фермери можуть подати заявку на сільськогосподарське обладнання, звернувшись до фонду “Жнива Перемоги” за телефоном: +38(098)4743651, або написати заявку на адресу victoryharvestua@gmail.com, форма заявки доступна за посиланням.

Нагадаємо, американський мільярдер та фермер Говард Баффет заявив, що для України найкращим шляхом розвитку залишаються інвестиції в сільські території та підтримка дрібних фермерів.

Фонд американського мільярдера Говарда Баффета планує поставити українським фермерам нове обладнання для збору соняшнику.

Фундація американського мільярдера Говарда Баффета працює над технологією розробки дрона, який може розпізнавати, ідентифікувати та наносити на карту наземні міни.

Фонд Говарда Баффета запускає програму забезпечення насінням озимого ріпаку малих українських ферм у регіонах, котрі найбільше постраждали від повномасштабного вторгнення росії.

У березні українські фермери отримали другу партію сівалок і тракторів від мільярдера Говарда Баффета. Отриману техніку спрямували фермерам Херсонщини.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також