Новини    30 травня 2023 18:13

Фонд Говарда Баффета забезпечить насінням українських фермерів, котрі постраждали від війни

У програмі можуть брати участь фермери, які знаходяться в визначених регіонах, постраждалих від російського вторгнення, та обробляють до 200 га площі під озимим ріпаком

Фонд Говарда Баффета запускає програму забезпечення насінням озимого ріпаку малих українських ферм у регіонах, котрі найбільше постраждали від повномасштабного вторгнення росії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Партнером програми в Україні виступила міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience, надаючи доступ до передової генетики насіння Pioneer®, передає eba.

Згідно з одинадцятим щорічним звітом про Глобальний індекс продовольчої безпеки (GFSI), розроблений компанією Economist Impact за підтримки Corteva Agriscience, який оцінює стан продовольчих систем у 113 країнах, повномасштабна війна, розв’язана росією, суттєво вплинула на глобальну продовольчу безпеку. Фонд Говарда Г. Баффета та Corteva Agriscience фокусують свої зусилля на розв’язання глобальної проблеми, зокрема, через підтримку фермерів України насінням в надскладних умовах обмеженості ресурсів для польових робіт.

У програмі можуть брати участь фермери, які знаходяться в визначених регіонах, постраждалих від російського вторгнення, та обробляють до 200 га площі під озимим ріпаком. Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до торгового представника Corteva Agriscience у своєму регіоні.

Баффет зазначив, що Україна відіграє вирішальну роль у світовому постачанні продовольства, але вторгнення росії призвело до того, що багато українських фермерів, особливо ті, хто має невеликі ферми, не мають доступу до ресурсів, необхідних для посівів.

Ми раді співпрацювати з Corteva Agriscience, щоб допомогти фермерам отримати доступ до вкрай необхідного насіння, а натомість сприяти зменшенню поточної глобальної кризи продовольчої безпеки, яка посилилася через війну росії проти України.

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Нагадаємо, американський мільярдер та фермер Говард Баффет заявив, що для України найкращим шляхом розвитку залишаються інвестиції в сільські території та підтримка дрібних фермерів.

Фонд американського мільярдера Говарда Баффета планує поставити українським фермерам нове обладнання для збору соняшнику.

Фундація американського мільярдера Говарда Баффета працює над технологією розробки дрона, який може розпізнавати, ідентифікувати та наносити на карту наземні міни.

У березні українські фермери отримали другу партію сівалок і тракторів від мільярдера Говарда Баффета. Отриману техніку спрямували фермерам Херсонщини.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...