Новини    14 травня 2023 20:17

Говард Баффет закликав українську владу найбільше підтримувати малих фермерів

Мільярдер переконаний, що увага влади повинна бути зосереджена на тому, як утримувати людей у їхніх домівках в селах. Найкраще, на його думку, що Україна може зробити — інвестувати у сільську місцевість

Американський мільярдер та фермер Говард Баффет заявив, що для України найкращим шляхом розвитку залишаються інвестиції в сільські території та підтримка дрібних фермерів. Про це він розповів  в інтерв’ю Kurkul.

Є різні погляди на те, як Україна виглядатиме в майбутньому з точки зору того, хто володіє землею. І я дуже твердо переконаний, що не завжди краще рухатись вперед. Найкращий шлях — підтримати навіть найменших фермерів, а консолідація землі відбудеться з часом. Це відбувається в Сполучених Штатах і всюди, куди не глянь, — пояснив Баффет.

Культура сталого аграрного господарства включає підтримку ферм, попри їх розмір. Говард Баффет зауважив, що саме на такі господарства повинна бути націлена підтримка уряду.

Тож при правильній політиці в Україні будуть з’являтися ферми різного розміру. Тоді як спрямування на створення мегаферм, Баффет вважає хибним шляхом.

Мільярдер переконаний, що увага влади повинна бути зосереджена на тому, як утримувати людей у їхніх домівках в селах. Найкраще, на його думку, що Україна може зробити — інвестувати у сільську місцевість.

Якщо ви інвестуєте в сільську місцевість і намагаєтесь утримати фермерів на фермі, консолідації не буде.

Нагадаємо, Фонд американського мільярдера Говарда Баффета планує поставити українським фермерам нове обладнання для збору соняшнику.

Фундація американського мільярдера Говарда Баффета працює над технологією розробки дрона, який може розпізнавати, ідентифікувати та наносити на карту наземні міни.

У березні українські фермери отримали другу партію сівалок і тракторів від мільярдера Говарда Баффета. Отриману техніку спрямували фермерам Херсонщини.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...