Новини    14 червня 2023 15:14

ГК “Прометей” передав черговий транш допомоги для ЗСУ


У результаті сума, перерахована ГК “Прометей” за час повномасштабного вторгнення, наблизилася до 9 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Ми продовжуємо підтримувати Збройні сили України, попри те, що Prometey переживає не найкращі часи. Ми маємо великі труднощі з відшкодуванням ПДВ, через рашистів практично зупинено експорт агропродукції, зерновий коридор блокується”, – заявив власник і керівник компанії Рафаель Гороян.

Відповідаючи на запитання, що мотивує його особисто, і які настрої панують у команді, Рафаель Гороян відповів, що любов до України, своєї рідної землі, та свого бізнесу надихають та надають сили продовжувати роботу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Попри всі складнощі, ми будемо поряд із військовими до останнього, до перемоги! – висловив упевненість Гороян. – Я вірю в нашу перемогу, Слава Україні!”

Нагадаємо, група компаній “Прометей” підписала лізингову угоду з ПУМБ на 3 мільйони доларів. Договір лізингу з ПУМБ передбачає виробництво залізничних вагонів для перевезення зерна.

У лютому група компаній “Прометей” придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась коштом 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в межах лізингової програми. Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.

Раніше один з елеваторів ГК “Прометей” відновив свою діяльність на Харківщині.

ГК “Прометей” направила транш у 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та Територіальної оборони.

Раніше також “Прометей” виділили 2 млн грн для гуманітарної допомоги армії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...