Новини / Техніка     06 травня 2023 12:04

ГК “Гідросила” побудує у Вроцлаві завод з виробництва запчастин до сільськогосподарської техніки


Компанія Hydrosila EU придбала у м. Вроцлав (Польща) земельну ділянку (1,6 га) разом із виробничими та адміністративними будівлями, на якій буде облаштовано новий завод з виробництва гідроциліндрів та шестеренних насосів.

Про це повідомив співвласник ГК “Гідросила” Павло Штутман у Facebook.

Він зазначив, що запуск нового виробництва дасть можливість компанії збільшити обсяги постачань до країн Європи, зокрема Німеччини.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Розміщення виробництва саме в польському місті Вроцлав було обрано через цілий ряд факторів: розвинена інфраструктура (індустріальні парки тощо), сприятливий інвестиційний клімат, прозора система оподаткування (в т.ч. відшкодування ПДВ), ефективна логістика (автошлях Е40), велика кількість кваліфікованих фахівців, в т.ч. українців, із виробничим досвідом”, — додав Штутман.

Для довідки: Hydrosila EU — європейське представництво групи компаній “Гідросила”, яка випускає гідравлічні силові машини та компоненти гідросистем, серед іншого для сільгосптехніки. “Hydrosila EU” у Вроцлаві (Польща) було започатковано ще в 2017 р., головними напрямками діяльності європейського представництва є продажі та логістика продукції українських заводів: АТ “Гідросила”, ПрАТ “Гідросила АПМ”, ПрАТ “Гідросила ЛЄДА”.

Нагадаємо, у Кривому Розі створили особливий трал для розмінування полів. Така машина допоможе українським рятувальникам проводити гуманітарне розмінування на полях.Система включає основний корпус гусеничного екскаватора, обертовий ланцюговий пристрій розмінування з захисним щитом спереду машини та броньовану кабіну водія-оператора.

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук зазначив, що Україна отримає вісім самохідних машин для розмінування сільськогосподарських земель на Херсонщині.

Через російське вторгнення Україна опинилася в лідерах із забруднення територій вибухонебезпечними предметами.

Деякі експерти вважають, що на розмінування полів доведеться витрати вдвічі більше грошей, ніж це заявлено офіційно, тобто 4 мільярди євро.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також