Новини / Ринок землі     26 січня 2018 16:50

Гройсман: з лютого почнемо передавати прилеглі землі громадам


У Кабінеті Міністрів України знайшли рішення розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність територіальним громадам. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляє прес-служба уряду.

«Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаним територіальним громадам», – йдеться у повідомленні.

Питання передачі прилеглих земель у розпорядження об’єднаним територіальним громадам існує в Україні не один рік. Наразі, керувати землями голови ОТГ можуть лише в межах населеного пункту, а це гальмує розвиток на прилеглих сел.

«Об’єднані територіальні громади зараз управляють територіями в межах своїх населених пунктів. Але голови ОТГ ставлять питання аби землі за межами населених пунктів передати в управління, – сказав Глава Уряду. – Ми знайшли рішення. Я даю доручення Держгеокадастру відвести всю землю ОТГ», – заявив він.

Вже наступного місяця громади можуть розпочати процес планування своїх територій

«З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність громадам», – наголосив Володимир Гройсман.

Читайте також